niestety wszystkie zdjecia  z forum które były umieszczane za pomoca tego serwera nie beda sie wyswietlać

Juz w najbliższą niedziele w ramach rozgrywek o mistrzostwo A-klasy gr 3

Podopieczni Marcina Żółtka  na własnym stadionie podejmą  drużynę z Szczyt Szczytniki

To spotkanie zaplanowane jest na godz 11 00

serdecznie zapraszamy

Administrator dnia sierpień 30 2019 09:36:54
Cenne zwycięstwo seniorów Prosna Kalisz - CKS Zbiersk 1-0

Cenne zwycięstwo 1-0 odnieśli zawodnicy Prosny w meczu z CKS Zbiersk po przeciętnym meczu w którym w pierwszej połowie to goście zagrozili kilkoma uderzeniami z dystanu bramce Adama Dwornika

Administrator dnia listopad 04 2018 16:32:54
Pokazali charakter Victoria Skarszew - Prosna Kalisz 2-3(1-1)

Jeden z lepszych meczów w ostatnich sezonach rozegrali nasi piłkarze w trzeciej kolejce klasy okręgowej zmierzyli się z liderem Victorią Skarszew w Skarszewie, która od kilku sezonów gra w okręgówce i jest jedna z mocniejszych drużyn w tej klasie prezentując od dawna wysoki stabilny poziom. Zawodnicy Prosny potrafili się odbudować po porażce z drugiej kolejce z Brzezinami 2-3. W Skarszewie od początku Prosna narzuciła swój styl gry dobrze operując piłka i atakiem pozycyjnym co rusz stwarzając sytuacje bramkowe.  .  Napór skończył się  bramka w 30’ po książkowo rozegranym rzucie rożnym  Prosna objęła prowadzenie 1-0 . Niestety już 4 ‘ później Viktoria wyrównała po błędzie defensorów Prosny.

Administrator dnia sierpień 21 2018 19:23:52
Prosna zaczyna do mocnego akcentu Prosna Kalisz - Victoria Laski 5-1

Świętne rozpoczęcie nowego sezonu zafundowali nam piłkarze w pierwszym meczu klasy Okręgowej pokonując przed własnymi kibicami Victorię Laski 5-1(3-0).

Po kilku wzmocnieniach zespół pokazał się z dobrej strony mecz rozstrzygnął się już  pierwszej połowie gdzie bardzo dobrze grał na lewej flance Janek Zając który nękał co rusz zawodników Victorii Laski. Zając miał udział we wszystkich bramkach pierwszej połowy .najpierw w 10’ po dośrodkowaniu po faulu z lewej strony dorzucił idealnie na głowę Jarczewskiemu który otworzył wynik meczu na 1-0. Następnie sam wykończył przedłużenie głową  Czajczyńskiego na 2-0, a w końcówce pierwszej połowy dorzucił na głowę Marcinowi Czajczyńskiemu , który głową skierował piłkę do siatki. Druga polowa to kontrola nad meczem gospodarzy , gości stać było tylko na bramkę honorowa.

Administrator dnia sierpień 14 2018 19:23:18
Seniorzy Nowy sezon 2018-2019 w nowej okręgówce

Seniorzy Prosny Kalisz  po okresie przygotowawczym zaczynają  rozgrywki sezonu 2018-2019 w nowej okręgówce. Reforma piłki nożnej wprowadziła dodatkowa klasę rozgrywkową międzyokręgową  pomiędzy IV liga,  a klasa okręgową . Prosna Kalisz od obecnego sezony będzie grać w zreformowanej klasie okręgowej , w której wystąpią drużyny z byłej okręgówki (np. Viktoria Skarszew, Olimpia Brzeziny ) jak i zespoły które awansowały bezpośrednio z klasy A tak jak Prosna Kalisz.

Administrator dnia sierpień 11 2018 18:24:21
Trampkarz C2 przygotowuje się do rundy wiosennej
Junior młodszy

Zespól Trampkarza (C2) przygotiowuje sie do rundy wiosennej pierwszy mecz ligowy juz 7 kwietna 2018  z Zielonymi Kożminek w Kożminku