Prosna Kalisz: Kaleciński - Gałuszka, Kiełbik, Klimkiewicz, Kaźmierczak - Zadka, Baszczyński (60' Rosiak), Bigdowski (73' Gierosz), Sibiński - D. Pietrzak, Czajczyński

Sędziowie:
Lewek - Bęś - Mikitów

Widzów:
100

Za chwilę rozpocznie się spotkanie w Pleszewie. Gospodarze na żółto-czerwono, natomiast Prosna w koszulkach w biało-czerwone podłużne pasy i czarnych spodenkach.

1' - Spotkanie rozpoczęło się punktualnie o godzinie 16:00. Od początku zawodnikom przeszkadza rzęsiście padający deszcz, lecz murawa jest znakomicie przygotowana.
4' - Pierwszy strzał w tym meczu, Rafał Sibiński z dystansu wysoko ponad poprzeczką bramki gospodarzy.
8' - Lekką przewagę w posiadaniu piłki ma Prosna, ale na razie gra toczy się głównie w środku boiska.
11' - Na prawej stronie po dobrym podaniu Bigdowskiego znalazł się Czajczyński, ale centra napastnika Prosny ląduje w rękawicach Szymkowiaka.
15' - W meczu w Pleszewie wciąż bez goli, ale Prosna zaczyna przeważać. Zawodnicy gospodarzy popełniają bardzo dużo błędów.
17' - Silny strzał Kaźmierczaka z około 25 metrów, ale Szymkowiak spisał się bez zarzutu.
18' - Kolejna akcja Prosny, tym razem uderzał Marcin Zadka, lecz w porę zażegnali niebezpieczeństwo piłkarze Rolbudu.
24' - Na boisku trwa walka, ale nie przekłada się to na sytuacje podbramkowe.
28' - Zanosiło się na niezłą kontrę Rolbudu, ale kaliska obrona radzi sobie bez najmniejszych problemów z kasowaniem akcji zespołu gospodarzy. W Pleszewie przestało padać, miejmy nadzieję, że piłkarze Prosny wreszcie zaczną stwarzać sobie sytuacje.
31' - Żółta kartka dla Konrada Bigdowskiego za faul taktyczny.
33' - Było groźnie pod bramką gości, uderzał Zawada, ale jego strzał minął prawy słupek bramki Kalecińskiego.
35' - W odpowiedzi próbował z 20 metrów Zadka, futbolówka rykoszetam trafiła do Czajczyńskiego, ale ten z najbliższej odległości strzelił niecelnie.
40' - Piekielnie mocny strzał jednego z gospodarzy mija bramkę Łukasza Kalecińskiego.
44' - Rzut rożny dla gospodarzy, po wybiciu Kaźmierczaka piłka trafia do Klimkiewicza, ten oddaje do Pietrzaka, po chwili popularny "Klimek" uderzał, lecz jego mocny strzał minął bramkę.
45' - Sędzia Mateusz Lewek zakończł pierwszą połowę, w której przewagę mieli prośniacy, lecz klarownych sytuacji było jak na lekarstwo. Miejmy nadzieję, że w przerwie trener Krzysztof Florczak przemówi do swoich podopiecznych, a ci wreszcie zaczną atakować na bramkę Szymkowiaka.

46' - W Pleszewie rozpoczęła się druga część meczu. Obie drużyny przystępują do niej bez zmian.

47' - Dośrodkowanie Sibińskiego z lewej flanki, ale w polu karnym Rolbudu żaden z ofensywnych graczy Prosny nie zdołał skierować piłki w kierunku bramki.
51' - Z groźną kontrą wychodzili piłkarze Prosny, lecz Konrad Bigdowski zbyt długo zwlekał z podaniem do Pietrzaka i ta próba zakończyła się niepowodzeniem.
53' - Długa piłka do jednego z napastników gości, na rzut rożny Kiełbik.
58' - Doskonały strzał Marcina Zadki z dystansu, kapitalnie broni Szymkowiak.
60' - W zespole Prosny Mariusz Rosiak zmienia Baszczńskiego.
66' - W drużynie Rolbudu pierwsza zmiana, Szwajkowski zmienia Kuleczkę.
67' - Dośrodkowywał Dariusz Pietrzak, strzelał głową Rafał Sibiński, ale znów swój zespół przed utratą bramki ratuje Szymkowiak.
70' - Z dystansu uderzał Bartosz Chmiel, o dużym szczęściu mogą mówić prośniacy, bo piłka minęła bramkę Kalecińskiego.
71' - Kolejna próba Rolbudu, lecz po raz kolejny gospodarze nie potrafią ucelować w bramkę. Podopieczni Marka Chatlińskiego zaczynają osiągać przewagę.
73' - Drugą zmianę przeprowadza trener Florczak, Bigdowskiego zmienił Gierosz.
74' - Łukasz Jańczak znalazł się w doskonałej sytaucji, ale mając przed sobą tylko Kalecińskiego, faktalnie chybił. Na stadionie OSiR w Pleszewie wciąz 0:0.
77' - Groźna kontra gospodarzy, rzut wolny po faulu Kiełbika, który został ukarany żółtą kartką. Uderzał Szwajkowski, futbolówka trafiła w poprzeczkę, a dobitkę Pery w nieprawdopodobnej sytuacji sparował Kaleciński. W tej sytuacji o dużym szczęściu mogą mówić przyjezdni.
81' - Piękna wrzutka Pietrzaka, głową strzelał Czajczyński, lecz znów pewnie interweniował Szymkowiak.
83' - W wymarzonej sytuacji sam na sam z Kalecińskim znalazł się Tomasz Zawada, ale nie zdołał pokonać kaliskiego bramkarza.
84' - Jeszcze jedna fantastyczna okazja pleszewian, tym razem golkiperowi Prosny w sukurs przyszedł słupek.
85' - W odpowiedzi z 7 metrów strzelał rezerwowy Piotr Gierosz, ale piłka przeleciała obok bramki gospodarzy.
88' - Fantastyczna okazja dla gości! Po dośrodkowaniu z lewej strony głową uderzał Czajczyński, futbolówkę sparował Szymkowiak, a dobitka Pietrzaka okazała się nieskuteczna.
90'+2 - Arbiter tego meczu doliczył do regulaminowego czasu gry 2 minuty.
90'+2 - Żółta kartka dla Zadki za dyskusje z arbitrem.
90'+2 - Pan Mateusz Lewek kończy spotkanie w Pleszewie. W drugiej połowie gospodarze stworzyli sobie kilka wyśmienituch sytuacji, lecz szczęście było po stronie Prosny i ten punkt jest sukcesem kaliskiej ekipy. Rolbud - Prosna 0:0.