Strona główna · Aktualności · Prosna TV · Linki · Galerie 07.12.2019
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Serwis
Strona Główna
 Aktualności
 Publicystyka
 Forum
 Redakcja
 Archiwum
Klub
 Stadion
 Zarząd klubu
 Kontakt
 Historia
Archiwum zdjęć
 Aleja zasłużonych
Seniorzy


wyniki tabela seniorzy 2019/2020

x
x
Transfery.
Sekcja boks - kickboxing

boks i kickboxing
Facebook

Dla trenera
Dla trenera.
Drużyny młodzieżowe 2017-2018


II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 terminarz
II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1

Treningi Młodzik Młodszy D1.
7. kolejka klasy okręgowej (wyniki)
Klasa okręgowa
Za największą sensację 7. kolejki klasy okręgowej należy uznać zwycięstwo Sokołów Droszew na boisku jednego z faworytów do awansu - KKS 1925. Pewnym krokiem do IV ligi zmierza za to pleszewska Stal, która wyrobiła "normę" i tym razem z bagażem czterech goli odprawiła Victorię Ostrzeszów. Na drugą lokatę wskoczył fenomenalny Opatówek, pokonując najsłabszą w lidze Barycz 2:0. Piłkarze z Jankowa Przygodzkiego są w katastrofalnej formie, w bieżących rozgrywkach przegrali wszystkie dotychczasowe mecze! Przedstawiamy wyniki i aktualną tabelę klasy okręgowej.

 Kolejka 7 - 21 września

Stal Pleszew4-0Victoria Ostrzeszów21 września, 16:00
Astra Krotoszyn5-1LZS Doruchów21 września, 11:00
KS Opatówek2-0Barycz Janków Przygodzki21 września, 16:00
TP Ostrovia 19092-0Prosna Kalisz21 września, 11:00
Orzeł Mroczeń3-0Masovia Kraszewice21 września, 16:00
KKS 1925 Kalisz1-2Sokoły Droszew21 września, 11:00
Pelikan Grabów0-3Korona/Pogoń Stawiszyn21 września, 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce0-0Pogoń Trębaczów21 września, 16:00


 Tabela rozgrywek
 RAZEMDOMWYJAZDMECZE BEZPOŚREDNIE
 NazwaM.Pkt.Z.R.P.BramkiZ.R.P.BramkiZ.R.P.BramkiM.Pkt.Z.R.P.Bramki
1.Stal Pleszew72170033-240020-130013-1      
2.KS Opatówek71860115-83017-43008-4      
3.KKS 1925 Kalisz71651117-42019-33108-1      
4.TP Ostrovia 1909
71651116-640011-21115-4      
5.Astra Krotoszyn71550218-122029-73009-5      
6.Korona/Pogoń Stawiszyn71341216-101114-430112-6      
7.Orzeł Mroczeń71240311-121034-93007-3      
8.Victoria Ostrzeszów71031311-101117-22024-8      
9.Sokoły Droszew7930416-170033-1030113-7131006-2
10.LZS Doruchów7930412-201037-152015-5231015-8
11.Prosna Kalisz793047-112024-61023-5100012-3
12.Pogoń Nowe Skalmierzyce761334-100211-51123-5      
13.Pogoń Trębaczów741157-151025-50132-10      
14.Masovia Kraszewice731066-190033-101033-9      
15.Pelikan Grabów731064-221023-60041-16      
16.Barycz Janków Przygodzki700072-170042-70030-10      

Administrator dnia wrzesień 22 2008 22:25:31 · Drukuj
Następny mecz

Senior
Korona Pogoń Stawiszyn - Prosna Kalisz
27 10 2019
godzina 11.00

Partnerzy






Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 279
Najnowszy Użytkownik: MathewAgern

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl