Strona główna · Aktualno¶ci · Prosna TV · Linki · Galerie 11.08.2020
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Serwis
Strona Główna
 Aktualno¶ci
 Publicystyka
 Forum
 Redakcja
 Archiwum
Klub
 Stadion
 Zarz±d klubu
 Kontakt
 Historia
Archiwum zdjęć
 Aleja zasłużonych
Seniorzy


wyniki tabela seniorzy 2019/2020

x
x
Transfery.
Sekcja boks - kickboxing

boks i kickboxing
Facebook

Dla trenera
Dla trenera.
Drużyny młodzieżowe 2017-2018


II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 terminarz
II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1

Treningi Młodzik Młodszy D1.
Klasa okręgowa seniorów - runda jesienna
Prosto z klubu

1. kolejka - 12.08.2007

Płomyk KoĽminiec - Pogoń Nowe Skalmierzyce5-0
Barycz Janków Przygodzki - Rolbud OSiR Pleszew5-1
Jankowy 1968 - Victoria Ostrzeszów3-1
KS Opatówek - Odolanovia Odolanów1-1
LZS Doruchów - Prosna Kalisz

0:1 Dariusz Pietrzak (7), 0:2 Marcin Czajczyński (32), 0:3 Mariusz Rosiak (55), 0:4 Rafał Sibiński (72), 1:4 Arkadiusz Kozłowski (80), 2:4 Michał Stempiń (86)
2-4
Korona Pogoń Stawiszyn - Orzeł Mroczeń1-2
Grom Golina - Pogoń Trębaczów4-0
Iskra Sieroszewice - TP Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.0-1

2. kolejka - 15.08.2007

Pogoń Nowe Skalmierzyce - TP Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.2-4
Pogoń Trębaczów - Iskra Sieroszewice5-1
Orzeł Mroczeń - Grom Golina3-0
Prosna Kalisz - Korona Pogoń Stawiszyn

1:0 Dariusz Pietrzak (45), 1:1 Roman Gał±zka (54), 1:2 Przemysław Siarkiewicz (61)
1-2
Odolanovia Odolanów - LZS Doruchów0-1
Victoria Ostrzeszów - KS Opatówek0-1
Rolbud OSiR Pleszew - Jankowy 19683-0 (w.o.)
Płomyk KoĽminiec - Barycz Janków Przygodzki2-3

3. kolejka - 19.08.2007

Barycz Janków Przygodzki - Pogoń Nowe Skalmierzyce3-1
Jankowy 1968 - Płomyk KoĽminiec0-3 (w.o.)
KS Opatówek - Rolbud OSiR Pleszew0-2
LZS Doruchów - Victoria Ostrzeszów2-3
Korona Pogoń Stawiszyn - Odolanovia Odolanów4-0
Grom Golina - Prosna Kalisz

0:1 Marcin Czajczyński (65)
0-1
Iskra Sieroszewice - Orzeł Mroczeń1-1
TP Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Pogoń Trębaczów2-0

4. kolejka - 25.08.2007

Orzeł Mroczeń - TP Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.7-2

4. kolejka - 26.08.2007

Pogoń Trębaczów - Pogoń Nowe Skalmierzyce2-1
Prosna Kalisz - Iskra Sieroszewice

0:1 Daniel Zębski (45), 1:1 Marcin Zadka (60), 2:1 Tomasz Adamczyk (72), 3:1 Rafał Sibiński (74), 4:1 Dariusz Pietrzak (77), 5:1 Tomasz Adamczyk (81), 6:1 Marcin Czajczyński (83)
6-1
Odolanovia Odolanów - Grom Golina3-1
Victoria Ostrzeszów - Korona Pogoń Stawiszyn0-1
Rolbud OSiR Pleszew - LZS Doruchów5-1
Płomyk KoĽminiec - KS Opatówek3-1
Barycz Janków Przygodzki - Jankowy 19681-3

5. kolejka - 02.09.2007

Jankowy 1968 - Pogoń Nowe Skalmierzyce2-2
KS Opatówek - Barycz Janków Przygodzki2-1
LZS Doruchów - Płomyk KoĽminiec1-3
Korona Pogoń Stawiszyn - Rolbud OSiR Pleszew0-4
Grom Golina - Victoria Ostrzeszów2-2
Iskra Sieroszewice - Odolanovia Odolanów0-0
TP Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Prosna Kalisz

0:1 Dariusz Pietrzak (57), 0:2 Dariusz Pietrzak (68)
0-2
Orzeł Mroczeń - Pogoń Trębaczów2-0

6. kolejka - 09.09.2007

Pogoń Nowe Skalmierzyce - Orzeł Mroczeń0-3
Prosna Kalisz - Pogoń Trębaczów

1:0 Tomasz Adamczyk (20-karny), 1:1 Patryk Ignasiak (36-karny), 2:1 Tomasz Adamczyk (43), 2:2 Paweł Kozłowski (81)
2-2
Odolanovia Odolanów - TP Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.2-4
Victoria Ostrzeszów - Iskra Sieroszewice2-0
Rolbud OSiR Pleszew - Grom Golina0-1
Płomyk KoĽminiec - Korona Pogoń Stawiszyn4-0
Barycz Janków Przygodzki - LZS Doruchów8-2
Jankowy 1968 - KS Opatówek3-0

7. kolejka - 15.09.2007

Korona Pogoń Stawiszyn - Barycz Janków Przygodzki3-1

7. kolejka - 16.09.2007

KS Opatówek - Pogoń Nowe Skalmierzyce3-1
LZS Doruchów - Jankowy 19681-8
Grom Golina - Płomyk KoĽminiec1-3
Iskra Sieroszewice - Rolbud OSiR Pleszew1-1
TP Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Victoria Ostrzeszów1-1
Pogoń Trębaczów - Odolanovia Odolanów4-2
Orzeł Mroczeń - Prosna Kalisz

1:0 Marcin Górecki (22), 2:0 Łukasz Dziergwa (33), 2:1 Dariusz Pietrzak (60), 2:2 Bartłomiej Gałuszka (75), 3:2 Łukasz Dziergwa (88)

3-2

8. kolejka - 23.09.2007

Pogoń Nowe Skalmierzyce - Prosna Kalisz

0:1 Marcin Czajczyński (10), 0:2 Dariusz Pietrzak (25), 0:3 Marcin Zadka (51), 0:4 Konrad Bigdowski (75), 0:5 Dariusz Pietrzak (80)
0-5
Odolanovia Odolanów - Orzeł Mroczeń1-1
Victoria Ostrzeszów - Pogoń Trębaczów1-3
Rolbud OSiR Pleszew - TP Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.2-3
Płomyk KoĽminiec - Iskra Sieroszewice3-1
Barycz Janków Przygodzki - Grom Golina7-1
Jankowy 1968 - Korona Pogoń Stawiszyn3-1
KS Opatówek - LZS Doruchów1-2

9. kolejka - 30.09.2007

LZS Doruchów - Pogoń Nowe Skalmierzyce1-4
Korona Pogoń Stawiszyn - KS Opatówek1-2
Grom Golina - Jankowy 19682-1
Iskra Sieroszewice - Barycz Janków Przygodzki2-3
TP Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Płomyk KoĽminiec5-2
Pogoń Trębaczów - Rolbud OSiR Pleszew0-0
Orzeł Mroczeń - Victoria Ostrzeszów1-2
Prosna Kalisz - Odolanovia Odolanów

1:0 Dariusz Pietrzak (4), 2:0 Przemysław Klimkiewicz (33), 2:1 Robert Piętak (75)
2-1

10. kolejka - 07.10.2007

Odolanovia Odolanów - Pogoń Nowe Skalmierzyce3-1
Victoria Ostrzeszów - Prosna Kalisz

1:0 Maciej Stawiński (32), 2:0 Maciej Stawiński (44), 3:0 Sebastian Gawron (87)
3-0
Rolbud OSiR Pleszew - Orzeł Mroczeń3-2
Płomyk KoĽminiec - Pogoń Trębaczów5-2
Barycz Janków Przygodzki - TP Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.3-0
Jankowy 1968 - Iskra Sieroszewice5-1
KS Opatówek - Grom Golina1-0
LZS Doruchów - Korona Pogoń Stawiszyn1-6

11. kolejka - 14.10.2007

Korona Pogoń Stawiszyn - Pogoń Nowe Skalmierzyce5-1
Grom Golina - LZS Doruchów3-0
Iskra Sieroszewice - KS Opatówek3-4
TP Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Jankowy 19683-0
Pogoń Trębaczów - Barycz Janków Przygodzki4-0
Orzeł Mroczeń - Płomyk KoĽminiec1-1
Prosna Kalisz - Rolbud OSiR Pleszew

1:0 Marcin Zadka (14), 1:1 Łukasz Jańczak (58), 2:1 Marcin Czajczyński (81)

2-1
Odolanovia Odolanów - Victoria Ostrzeszów3-2

12. kolejka - 21.10.2007

Pogoń Nowe Skalmierzyce - Victoria Ostrzeszów0-1
Rolbud OSiR Pleszew - Odolanovia Odolanów6-0
Płomyk KoĽminiec - Prosna Kalisz

1:0 Bartłomiej Nowak (60), 1:1 Wojciech Olejnik (82), 2:1 Łukasz Wawrocki (84)

2-1
Barycz Janków Przygodzki - Orzeł Mroczeń3-2
Jankowy 1968 - Pogoń Trębaczów2-1
KS Opatówek - TP Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.3-0 (w.o.)
LZS Doruchów - Iskra Sieroszewice5-3
Korona Pogoń Stawiszyn - Grom Golina3-1

13. kolejka - 28.10.2007

Grom Golina - Pogoń Nowe Skalmierzyce1-1
Iskra Sieroszewice - Korona Pogoń Stawiszyn1-0
TP Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - LZS Doruchów7-0
Pogoń Trębaczów - KS Opatówek0-2
Orzeł Mroczeń - Jankowy 19681-1
Prosna Kalisz - Barycz Janków Przygodzki

1:0 Rafał Sibiński (26), 2:0 Dariusz Pietrzak (36), 3:0 Dariusz Pietrzak (47)
3-0
Odolanovia Odolanów - Płomyk KoĽminiec3-4
Victoria Ostrzeszów - Rolbud OSiR Pleszew1-1

14. kolejka - 04.11.2007

Rolbud OSiR Pleszew - Pogoń Nowe Skalmierzyce1-0
Płomyk KoĽminiec - Victoria Ostrzeszów0-1
Barycz Janków Przygodzki - Odolanovia Odolanów4-1
Jankowy 1968 - Prosna Kalisz

1:0 Łukasz Borowski (60), 2:0 Karol G±szczak (62)
2-0
KS Opatówek - Orzeł Mroczeń0-3
LZS Doruchów - Pogoń Trębaczów2-4
Korona Pogoń Stawiszyn - TP Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.1-3
Grom Golina - Iskra Sieroszewice5-0

15. kolejka - 11.11.2007

Iskra Sieroszewice - Pogoń Nowe Skalmierzyce2-3
TP Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Grom Golina1-0
Pogoń Trębaczów - Korona Pogoń Stawiszyn0-1
Orzeł Mroczeń - LZS Doruchów7-3
Prosna Kalisz - KS Opatówek

1:0 Robert KaĽmierczak (72)

1-0
Odolanovia Odolanów - Jankowy 19683-4
Victoria Ostrzeszów - Barycz Janków Przygodzki1-1
Rolbud OSiR Pleszew - Płomyk KoĽminiec0-1

16. kolejka - 16.03.2008

Pogoń Nowe Skalmierzyce - Płomyk KoĽminiec  
Rolbud OSiR Pleszew - Barycz Janków Przygodzki 
Victoria Ostrzeszów - Jankowy 1968 
Odolanovia Odolanów - KS Opatówek 
Prosna Kalisz - LZS Doruchów

1:0 - Pietrzak (13), 2:0 - Pietrzak (41), 2:1 - Nikodem (65), 3:1- Czajczyński (88)

 
Orzeł Mroczeń - Korona Pogoń Stawiszyn 
Pogoń Trębaczów - Grom Golina 
TP Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Iskra Sieroszewice 

17. kolejka - 22.03.2008
11:00 TP Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Pogoń Nowe Skalmierzyce 
15:00 Iskra Sieroszewice - Pogoń Trębaczów 
15:00 Grom Golina - Orzeł Mroczeń 
11:00 Korona Pogoń Stawiszyn - Prosna Kalisz 
15:00 LZS Doruchów - Odolanovia Odolanów 
15:00 KS Opatówek - Victoria Ostrzeszów 
11:00 Jankowy 1968 - Rolbud OSiR Pleszew 
11:00 Barycz Janków Przygodzki - Płomyk KoĽminiec 

18. kolejka - 30.03.2008
15:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Barycz Janków Przygodzki 
15:00 Płomyk KoĽminiec - Jankowy 1968 
15:00 Rolbud OSiR Pleszew - KS Opatówek 
11:00 Victoria Ostrzeszów - LZS Doruchów 
15:00 Odolanovia Odolanów - Korona Pogoń Stawiszyn 
11:00 Prosna Kalisz - Grom Golina 
11:00 Orzeł Mroczeń - Iskra Sieroszewice 
15:00 Pogoń Trębaczów - TP Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 

19. kolejka - 06.04.2008
16:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Pogoń Trębaczów 
11:00 TP Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Orzeł Mroczeń 
16:00 Iskra Sieroszewice - Prosna Kalisz 
16:00 Grom Golina - Odolanovia Odolanów 
11:00 Korona Pogoń Stawiszyn - Victoria Ostrzeszów 
16:00 LZS Doruchów - Rolbud OSiR Pleszew 
11:00 KS Opatówek - Płomyk KoĽminiec 
11:00 Jankowy 1968 - Barycz Janków Przygodzki 

20. kolejka - 13.04.2008

16:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Jankowy 1968 
11:00 Barycz Janków Przygodzki - KS Opatówek 
16:00 Płomyk KoĽminiec - LZS Doruchów 
16:00 Rolbud OSiR Pleszew - Korona Pogoń Stawiszyn 
16:00 Victoria Ostrzeszów - Grom Golina 
11:00 Odolanovia Odolanów - Iskra Sieroszewice 
11:00 Prosna Kalisz - TP Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 
16:00 Orzeł Mroczeń - Pogoń Trębaczów 

21. kolejka - 20.04.2008

16:00 Orzeł Mroczeń - Pogoń Nowe Skalmierzyce 
16:00 Pogoń Trębaczów - Prosna Kalisz 
11:00 TP Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Odolanovia Odolanów 
11:00 Iskra Sieroszewice - Victoria Ostrzeszów 
16:00 Grom Golina - Rolbud OSiR Pleszew 
11:00 Korona Pogoń Stawiszyn - Płomyk KoĽminiec 
Administrator dnia luty 01 2008 00:01:00 · Drukuj
Następny mecz

Senior
Korona Pogoń Stawiszyn - Prosna Kalisz
27 10 2019
godzina 11.00

Partnerzy






Online
Go¶ci Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 279
Najnowszy Użytkownik: MathewAgern

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własn± Stronę Internetow± | Zgło¶ nadużycie | okazjanazakupy.pl