Strona główna · Aktualności · Prosna TV · Linki · Galerie 07.12.2019
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Serwis
Strona Główna
 Aktualności
 Publicystyka
 Forum
 Redakcja
 Archiwum
Klub
 Stadion
 Zarząd klubu
 Kontakt
 Historia
Archiwum zdjęć
 Aleja zasłużonych
Seniorzy


wyniki tabela seniorzy 2019/2020

x
x
Transfery.
Sekcja boks - kickboxing

boks i kickboxing
Facebook

Dla trenera
Dla trenera.
Drużyny młodzieżowe 2017-2018


II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 terminarz
II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1

Treningi Młodzik Młodszy D1.
13. kolejka klasy okręgowej (podsumowanie)
Klasa okręgowa
 Bez większych niespodzianek obyło się w 13. serii spotkań klasy okręgowej. Zgodnie wygrała czołowa trójka rozgrywek - Stal rozbiła na wyjeździe Pelikana 6:1, KKS triumfował w potyczce z Astrą 1:0, natomiast Ostrovia ograła u siebie Victorię Ostrzeszów 5:2. Kolejny beznadziejny występ zanotował zespół KS Opatówek, tym razem piłkarze Jacka Nowakowskiego zostali rozgromieni aż 6:0 przez Orła Mroczeń. Ponadto swoje mecze wygrały Pogoń Trębaczów, Pogoń Nowe Skalmierzyce i Sokoły Droszew, natomiast jedyny remis padł w spotkaniu Korony/Pogoni z Prosną. Przedstawiamy komplet wyników niedzielnych meczów.

 Kolejka 13 - 2 listopada
TP Ostrovia 19095-2Victoria Ostrzeszów2 listopada, 11:00
Orzeł Mroczeń6-0KS Opatówek2 listopada, 14:00
KKS 1925 Kalisz1-0Astra Krotoszyn2 listopada, 11:00
Pelikan Grabów1-6Stal Pleszew2 listopada, 14:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce4-1LZS Doruchów2 listopada, 14:00
Pogoń Trębaczów1-0Barycz Janków Przygodzki2 listopada, 11:00
Korona/Pogoń Stawiszyn1-1Prosna Kalisz2 listopada, 11:00
Sokoły Droszew5-1Masovia Kraszewice2 listopada, 14:00

 Tabela
 RAZEMDOMWYJAZDMECZE BEZPOŚREDNIE
 NazwaM.Pkt.Z.R.P.BramkiZ.R.P.BramkiZ.R.P.BramkiM.Pkt.Z.R.P.Bramki
1. Stal Pleszew1334111147-861025-450122-4      
2. TP Ostrovia 1909
1331101237-1370025-431212-9      
3. KKS 1925 Kalisz132891333-950119-441214-5      
4. Astra Krotoszyn132581426-1750215-731211-10131002-0
5. Orzeł Mroczeń132581428-1831314-1250114-6100010-2
6. Sokoły Droszew132372442-2730324-1642118-11      
7. KS Opatówek132271518-213138-840210-13      
8. Prosna Kalisz131961618-1940311-82137-11      
9. Victoria Ostrzeszów131752619-2031213-52146-15      
10. Korona/Pogoń Stawiszyn131644520-191418-830412-11      
11. Pogoń Nowe Skalmierzyce131435513-171326-82237-9      
12. Pogoń Trębaczów131341815-2940211-60164-23      
13. LZS Doruchów131240924-4420518-232046-21      
14. Barycz Janków Przygodzki131031912-262058-121144-14      
15. Masovia Kraszewice137211011-361056-181155-18      
16. Pelikan Grabów134111110-501145-140075-36      

Administrator dnia listopad 02 2008 20:58:51 · Drukuj
Następny mecz

Senior
Korona Pogoń Stawiszyn - Prosna Kalisz
27 10 2019
godzina 11.00

Partnerzy






Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 279
Najnowszy Użytkownik: MathewAgern

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl