Strona główna · Aktualności · Prosna TV · Linki · Galerie 07.12.2019
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Serwis
Strona Główna
 Aktualności
 Publicystyka
 Forum
 Redakcja
 Archiwum
Klub
 Stadion
 Zarząd klubu
 Kontakt
 Historia
Archiwum zdjęć
 Aleja zasłużonych
Seniorzy


wyniki tabela seniorzy 2019/2020

x
x
Transfery.
Sekcja boks - kickboxing

boks i kickboxing
Facebook

Dla trenera
Dla trenera.
Drużyny młodzieżowe 2017-2018


II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 terminarz
II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1

Treningi Młodzik Młodszy D1.
Terminarz - Okręgowy Puchar Polski (2008/2009)
Okręgowy Puchar Polski

 Puchar Polski 2008/2009, grupa: Wielkopolski ZPN - Kalisz

 I runda - 24 sierpnia
 
 Korona Chełmce, GKS Rychtal/Skoroszów, LZS Kuźnica Grabowska - wolny los.

Astra Krotoszyn (juniorzy) 2-7 Sulimirczyk Sulmierzyce  
KKS II Kalisz 7-4 LZS Godziesze  
Lew Lewków Osiedle 3-1 Ogniwo Łąkociny  
LZS Siedlików 4-1 Ajax Rojów  
Pelikan Nowy Karolew 3-0 Swędrnia Koźminek  
(wo)
na boisku 1-1 k. 4-5; w drużynie gości wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
Panda Pamięcin 2-2 Prosna Chocz  
k. 5-3

 II runda - 16 listopada

Pelikan Nowy Karolew 4-1 Szczyt Szczytniki 16 listopada, 11:00
KKS II Kalisz 2-1 CKS Zbiersk 16 listopada, 11:00
Panda Pamięcin 0-3 Victoria Skarszew 16 listopada, 14:00
(wo)
Lilia Mikstat 0-2 LZS Siedlików 16 listopada, 11:00
Sulimirczyk Sulmierzyce 4-3 CKS Zduny 16 listopada, 11:00
Lew Lewków Osiedle 2-3 Odolanovia Odolanów 16 listopada, 11:00
Wielkopolanin Siemianice 4-1 Płomień Opatów 16 listopada, 14:00
GKS Rychtal/Skoroszów 1-3 LZS Trzcinica 16 listopada, 14:00
GKS Jaraczewo 2-3 Polonia Żerków 16 listopada, 14:00
Iskra Sieroszewice 3-3 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 16 listopada, 11:00
k. 3-2
Raszkowianka Raszków 0-2 Czarni Dobrzyca 16 listopada, 11:00
KS Rogaszyce 1-0 Zefka Kobyla Góra 16 listopada, 14:00
GKS Grębanin 2-1 Polonia Kępno 16 listopada, 14:00
LZS Kuźnica Grabowska 1-2 LZS Czajków 16 listopada, 14:00
Unia Szymanowice 1-3 Gladiatorzy Sierszew-Pieruszyce 16 listopada, 11:00
Olimpia Brzeziny 3-0 Korona Chełmce 16 listopada, 11:00

 III runda - 22-23 listopada
 
 Do gry przystąpiły drużyny z klasy okręgowej.

Pelikan Nowy Karolew 1-4 KS Opatówek 30 listopada, 12:00
KKS II Kalisz 2-3 Prosna Kalisz 22 listopada, 11:00
Victoria Skarszew 1-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 30 listopada, 12:00
LZS Siedlików 2-3 Pelikan Grabów 30 listopada, 12:00
Sulimirczyk Sulmierzyce 2-4 Astra Krotoszyn 30 listopada, 12:00
Odolanovia Odolanów 3-5 Sokoły Droszew 30 listopada, 12:00
Wielkopolanin Siemianice 5-3 Orzeł Mroczeń 30 listopada, 12:00
LZS Trzcinica 2-0 Pogoń Trębaczów 30 listopada, 12:00
Polonia Żerków 0-7 Stal Pleszew 30 listopada, 12:00
Iskra Sieroszewice 6-0 Barycz Janków Przygodzki 30 listopada, 12:00
Czarni Dobrzyca 3-2 TP Ostrovia 1909
30 listopada, 12:00
KS Rogaszyce 1-3 LZS Doruchów 30 listopada, 12:00
GKS Grębanin 0-10 Victoria Ostrzeszów 30 listopada, 12:00
LZS Czajków 4-1 Masovia Kraszewice 30 listopada, 12:00
Gladiatorzy Sierszew-Pieruszyce 6-0 Korona/Pogoń Stawiszyn 30 listopada, 12:00
Olimpia Brzeziny 0-8 KKS 1925 Kalisz 30 listopada, 12:00

 IV runda - 8 marca

Prosna Kalisz
- KS Opatówek
8 marca, 11:00
Victoria Skarszew
- Pelikan Grabów
8 marca
LZS Trzcinica
-
Wielkopolanin Siemianice
8 marca
Sokoły Droszew
- Astra Krotoszyn 8 marca
Iskra Sieroszewice
- Stal Pleszew
8 marca
Czarni Dobrzyca
- LZS Doruchów
8 marca
LZS Czajków
- Victoria Ostrzeszów
8 marca
Gladiatorzy Sierszew-Pieruszyce -
KKS 1925 Kalisz 8 marca
Administrator dnia sierpień 05 2008 00:00:00 · Drukuj
Następny mecz

Senior
Korona Pogoń Stawiszyn - Prosna Kalisz
27 10 2019
godzina 11.00

Partnerzy






Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 279
Najnowszy Użytkownik: MathewAgern

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl