Strona główna · Aktualności · Prosna TV · Linki · Galerie 11.08.2020

wyniki tabela seniorzy 2019/2020

Mecz noworoczny dla seniorów
Prosto z klubu

W mroźne, sobotnie przedpołudnie na głównym boisku Prosny doszło do pierwszego w nowym roku spotkania. Mowa tu oczywiście o meczu juniorów młodszych, którzy wystąpili przeciwko bardziej doświadczonym zawodnikom z drużyny seniorów oraz juniorom starszym. Starcie było toczone w szybkim tempie i obfitowało w sytuacje podbramkowe. Ostatecznie "seniorzy" wygrali 9:5.

Pierwszą bramkę w 2009 roku na stadionie Prosny uzyskał w 18. minucie meczu Wojciech Olejnik (najlepszy strzelec w całym spotkaniu), ale już chwilę później do wyrównania doprowadził Michał Grzesiek (LZS Czajków). Na nieszczęście juniorów młodszych, trzy bramki Olejnika sprawiły, że do przerwy seniorzy prowadzili 4:1.

W drugiej połowie bramki posypały się już jak z rogu obfitości. Seniorzy strzelili kolejne 3 gole, na co juniorzy młodsi odpowiedzieli tylko jednym trafieniem. W końcówce do roboty wzięli się goniący wynik - doprowadzili nawet do stanu 5:7. Ostatnie 2 minuty należały jednak do seniorów, którzy ostatecznie triumfowali 9:5.

Spotkanie dostarczyło wielu emocji, a w doskonałej zabawie licznie zgromadzonym zawodnikom Prosny nie przeszkodziła nawet przysypana śniegiem murawa i 5 stopni poniżej zera. Dopisała frekwencja, ponieważ na meczu pojawiło się aż 25 graczy. Po meczu uczestnicy meczu wraz z działaczami przywitali nowy rok odrobiną szampana.

Seniorzy i juniorzy starsi - Juniorzy młodsi 9:5 (4:1)
Wojciech Olejnik (6), Mateusz Kuś, Marcin Rubas, Kacper Kubera - Michał Grzesiek, Wojciech Żarnecki, Dawid Gałczyński (2), Andrzej Żarnecki