Strona główna · Aktualności · Prosna TV · Linki · Galerie 11.08.2020

wyniki tabela seniorzy 2019/2020

Grały zespoły młodzieżowe
Junior młodszy

W sobotę doszło do 4 spotkań z udziałem młodzieżowych zespołów Prosny. Juniorzy młodsi, o czym już wspominaliśmy, pokonali na wyjeździe LKS Gołuchów 2:0. 3 punkty mogą dopisać sobie również młodzicy młodsi, którzy rozgromili w Russowie drużynę Żelazków/Skarszew 6:2. Niestety, zwycięstw nie zanotowały rozgrywające swoje mecze przy ul. Łódzkiej 29 ekipy juniorów starszych i juniorów młodszych II. Ci pierwsi ulegli Koronie/Pogoni Stawiszyn 1:3, natomiast podopieczni Mieczysława Żółtka zremisowali z CKS Zbiersk 1:1.

Juniorzy starsi
Zespół Roberta Słomiana po raz kolejny doznał ligowej porażki, której bez wątpienia dało się uniknąć. W pierwszej połowie to gospodarze stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji, jednak razili nieskutecznością. Stare piłkarskie porzekadło mówi, że niewykorzystane sytuacje się mszczą. Na nieszczęście prośniaków, sprawdziło się w parne sobotnie przedpołudnie. Korona/Pogoń jako pierwsza zdobyła gola i prowadziła do przerwy.

Po wznowieniu gry w drugiej połowie prośniacy zaczęli poczynać sobie na boisku nieco lepiej. W 72 minucie do wyrównania doprowadził aktywny Adam Plota. Niestety, po tym golu trener Słomian nie trafił ze zmianami. Wprowadzeni gracze zupełnie zawiedli, co zaowocowało dwiema bramkami dla gości. To była już 10 porażka juniorów starszych w lidze.

Prosna Kalisz - Korona/Pogoń Stawiszyn 1:3 (0:1)
1:1 - Adam Plota 72'

Prosna Kalisz: Paweł Nowaczyk - Adam Tomaszewski, Wojciech Montelatić, Andrzej Żarnecki (Michał Linkowski), Maciej Sadło - Adam Plota, Mateusz Kuś, Adam Krysiak, Mateusz Pińkowski - Adam Kwieciński (Adrian Witczak), Kacper Kubera

Juniorzy młodsi II
Drużyna juniorów młodszych II rozgrywała mecz z CKS Zbiersk. Już w 7 minucie Marcin Wlaszczyk znalazł się w sytuacji sam na sam z golkiperem gości i nie dał mu żadnych szans, kierując piłkę do siatki. Prosna do przerwy prowadziła 1:0.

W drugiej połowie to CKS osiągnął przewagę, stwarząjąc sobie wiele sytuacji. W końcowce spotkania goście dopięli swego, zdobywając bramkę z niesłusznie podyktowanego rzutu karnego.

Prosna II Kalisz - CKS Zbiersk 1:1 (1:0)
1:1 - Marcin Wlaszczyk 7'

Prosna II Kalisz: Adam Dwornik - Daniel Woźny, Szymon Ostrychalski, Konrad Kmiecik, Radosław Bryła - Maciej Weszka, Michał Borowski (Martin Antczak), Karol Wasik (Kamil Budrowski), Mateusz Fijałkowski (Krzysztof Florczyk) - Marcin Wlaszczyk (Mateusz Będkowski), Rafał Drzewiecki

Młodzicy młodsi
Młodzi zawodnicy prowadzeni przez Krzysztofa Górnego odnieśli wysokie zwycięstwo nad zespołem Żelazków/Skarszew. Biało-czerwoni wygrali 6:2, a na listę strzelców wpisali się Adam Nowak, Dawid Zimniak (3 gole), Kamil Kalewski i ?.

Żelazków/Skarszew - Prosna Kalisz 2:6
Adam Nowak, Dawid Zimniak (3), Kamil Kalewski i ?

Administrator dnia kwiecień 04 2009 16:42:12 · Drukuj