Strona główna · Aktualności · Prosna TV · Linki · Galerie 23.09.2019

wyniki tabela seniorzy 2018/2019

Pelikan Grabów - Prosna 3:1 (0:1)
W 25. kolejce klasy okręgowej Prosna Kalisz przegrała z Pelikanem Grabów 1:3. Pierwszą bramkę w tym spotkaniu uzyskali kaliszanie, którzy po strzale Kamila Piskozuba prowadzili od 27 minuty 1:0. Taki wynik utrzymał się do przerwy, ale w drugiej odsłonie do roboty wzięli się "rycerze wiosny" z Pelikana i za sprawą goli Homieji, Piechockiego i Śniadeckiego podnieśli z murawy 3 punkty. Prosna spadła na 10. miejsce w ligowej tabeli.

Radosław Homieja 50', Sebastian Piechocki 60', Radosław Śniadecki 65' - Kamil Piskozub 27'

Prosna: Bartosz Tomczuk - Michał Zadka (Wojciech Żarnecki), Dawid Garifow, Wojciech Montelatić, Wiktor Młynarczyk - Marcin Ole (Łukasz Kwiatkowski), Bartłomiej Gałuszka, Kamil Piskozub, Wiktor Lis (Mateusz Rajbiś) - Piotr Popiołek (Adam Kwieciński), Dawid Piestrzyński
Administrator dnia maj 17 2009 17:38:50 · Drukuj