Strona główna · Aktualności · Prosna TV · Linki · Galerie 21.02.2019
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Serwis
Strona Główna
 Aktualności
 Publicystyka
 Forum
 Redakcja
 Archiwum
Klub
 Stadion
 Zarząd klubu
 Kontakt
 Historia
Archiwum zdjęć
 Aleja zasłużonych
Seniorzy


wyniki tabela seniorzy 2018/2019

x
x
Transfery.
Sekcja boks - kickboxing

boks i kickboxing
Facebook

Dla trenera
Dla trenera.
Drużyny młodzieżowe 2017-2018


II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 terminarz
II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1

Treningi Młodzik Młodszy D1.
Terminarz - klasa okręgowa seniorów (jesień 2009)
Klasa okręgowa

 Kolejka 1 - 9 sierpnia

LZS Jankowy 1968 1-3 Centra Ostrów Wielkopolski 9 sierpnia, 16:00
Sokoły Droszew 3-1 Prosna Kalisz 9 sierpnia, 16:00
Polonia Kępno 1-1 Czarni Dobrzyca 9 sierpnia, 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 4-1 Victoria Ostrzeszów 9 sierpnia, 16:00
Astra Krotoszyn 2-3 KKS 1925 Kalisz 9 sierpnia, 16:00
Ostrovia Ostrów Wielkopolski 1-1 Korona/Pogoń Stawiszyn 9 sierpnia, 11:00
Iskra Sieroszewice 2-0 KS Opatówek 9 sierpnia, 11:00
Orzeł Mroczeń 0-1 Barycz Janków Przygodzki 9 sierpnia, 16:00

 Kolejka 2 - 16 sierpnia

Ostrovia Ostrów Wielkopolski 1-2 LZS Jankowy 1968 16 sierpnia, 11:00
Korona/Pogoń Stawiszyn 0-1 Barycz Janków Przygodzki 16 sierpnia, 11:00
Iskra Sieroszewice 0-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 16 sierpnia, 11:00
Victoria Ostrzeszów 3-2 Polonia Kępno 16 sierpnia, 16:00
Czarni Dobrzyca 1-3 Sokoły Droszew 16 sierpnia, 16:00
Prosna Kalisz 0-8 Centra Ostrów Wielkopolski 16 sierpnia, 11:00
Astra Krotoszyn 4-6 Orzeł Mroczeń 16 sierpnia, 16:00
KS Opatówek 0-3 KKS 1925 Kalisz 16 sierpnia, 16:00

 Kolejka 3 - 23 sierpnia

LZS Jankowy 1968 6-2 Prosna Kalisz 23 sierpnia, 16:00
Centra Ostrów Wielkopolski 3-0 Czarni Dobrzyca 23 sierpnia, 11:00
Sokoły Droszew 1-1 Victoria Ostrzeszów 23 sierpnia, 16:00
Polonia Kępno 0-1 Iskra Sieroszewice 23 sierpnia, 16:00
KKS 1925 Kalisz 2-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce
26 sierpnia, 18:00
Korona/Pogoń Stawiszyn
0-3 Astra Krotoszyn
23 sierpnia, 11:00
Barycz Janków Przygodzki 2-1 Ostrovia Ostrów Wielkopolski 23 sierpnia, 11:00
Orzeł Mroczeń 1-3 KS Opatówek 23 sierpnia, 16:00

 Kolejka 4 - 30 sierpnia

Barycz Janków Przygodzki 5-0 LZS Jankowy 1968 30 sierpnia, 11:00
Ostrovia Ostrów Wielkopolski 4-1 Astra Krotoszyn 30 sierpnia, 11:00
Orzeł Mroczeń 5-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 30 sierpnia, 16:00
KKS 1925 Kalisz 0-1 Polonia Kępno 30 sierpnia, 11:00
Iskra Sieroszewice 0-0 Sokoły Droszew 30 sierpnia, 11:00
Victoria Ostrzeszów 1-4 Centra Ostrów Wielkopolski 30 sierpnia, 16:00
Czarni Dobrzyca 1-1 Prosna Kalisz 30 sierpnia, 16:00
KS Opatówek 1-1 Korona/Pogoń Stawiszyn 30 sierpnia, 16:00

 Kolejka 5 - 6 września

LZS Jankowy 1968 - Czarni Dobrzyca 6 września, 16:00
Prosna Kalisz - Victoria Ostrzeszów 6 września, 11:00
Centra Ostrów Wielkopolski - Iskra Sieroszewice 6 września, 11:00
Sokoły Droszew - KKS 1925 Kalisz 6 września, 16:00
Polonia Kępno - Orzeł Mroczeń 6 września, 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Korona/Pogoń Stawiszyn 6 września, 16:00
KS Opatówek - Ostrovia Ostrów Wielkopolski 6 września, 16:00
Astra Krotoszyn - Barycz Janków Przygodzki 6 września, 11:00

 Kolejka 6 - 13 września

Astra Krotoszyn - LZS Jankowy 1968 13 września, 16:00
Barycz Janków Przygodzki - KS Opatówek 13 września, 11:00
Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Pogoń Nowe Skalmierzyce 13 września, 11:00
Korona/Pogoń Stawiszyn - Polonia Kępno 13 września, 16:00
Orzeł Mroczeń - Sokoły Droszew 13 września, 16:00
KKS 1925 Kalisz - Centra Ostrów Wielkopolski 13 września, 11:00
Iskra Sieroszewice - Prosna Kalisz 13 września, 11:00
Victoria Ostrzeszów - Czarni Dobrzyca 13 września, 16:00

 Kolejka 7 - 20 września

LZS Jankowy 1968 - Victoria Ostrzeszów 20 września, 16:00
Czarni Dobrzyca - Iskra Sieroszewice 20 września, 16:00
Prosna Kalisz - KKS 1925 Kalisz 20 września, 11:00
Centra Ostrów Wielkopolski - Orzeł Mroczeń 20 września, 11:00
Sokoły Droszew - Korona/Pogoń Stawiszyn 20 września, 16:00
Polonia Kępno - Ostrovia Ostrów Wielkopolski 20 września, 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Barycz Janków Przygodzki 20 września, 16:00
KS Opatówek - Astra Krotoszyn 20 września, 16:00

 Kolejka 8 - 27 września

KS Opatówek - LZS Jankowy 1968 27 września, 15:00
Astra Krotoszyn - Pogoń Nowe Skalmierzyce 27 września, 15:00
Barycz Janków Przygodzki - Polonia Kępno 26 września, 14:30
Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Sokoły Droszew 27 września, 11:00
Korona/Pogoń Stawiszyn - Centra Ostrów Wielkopolski 27 września, 11:00
Orzeł Mroczeń - Prosna Kalisz 27 września, 15:00
KKS 1925 Kalisz - Czarni Dobrzyca 27 września, 11:00
Iskra Sieroszewice - Victoria Ostrzeszów 27 września, 11:00

 Kolejka 9 - 4 października

LZS Jankowy 1968 - Iskra Sieroszewice 4 października, 15:00
Victoria Ostrzeszów - KKS 1925 Kalisz 4 października, 15:00
Czarni Dobrzyca - Orzeł Mroczeń 4 października, 15:00
Prosna Kalisz - Korona/Pogoń Stawiszyn 4 października, 11:00
Centra Ostrów Wielkopolski - Ostrovia Ostrów Wielkopolski 4 października, 11:00
Sokoły Droszew - Barycz Janków Przygodzki 4 października, 15:00
Polonia Kępno - Astra Krotoszyn 4 października, 15:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce - KS Opatówek 4 października, 15:00

 Kolejka 10 - 11 października

Pogoń Nowe Skalmierzyce - LZS Jankowy 1968 11 października, 15:00
KS Opatówek - Polonia Kępno 11 października, 15:00
Astra Krotoszyn - Sokoły Droszew 11 października, 15:00
Barycz Janków Przygodzki - Centra Ostrów Wielkopolski 11 października, 11:00
Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Prosna Kalisz 11 października, 11:00
Korona/Pogoń Stawiszyn - Czarni Dobrzyca 11 października, 11:00
Orzeł Mroczeń - Victoria Ostrzeszów 11 października, 15:00
KKS 1925 Kalisz - Iskra Sieroszewice 11 października, 11:00

 Kolejka 11 - 18 października

LZS Jankowy 1968 - KKS 1925 Kalisz 18 października, 15:00
Iskra Sieroszewice - Orzeł Mroczeń 18 października, 11:00
Victoria Ostrzeszów - Korona/Pogoń Stawiszyn 18 października, 15:00
Czarni Dobrzyca - Ostrovia Ostrów Wielkopolski 18 października, 15:00
Prosna Kalisz - Barycz Janków Przygodzki 18 października, 11:00
Centra Ostrów Wielkopolski - Astra Krotoszyn 18 października, 11:00
Sokoły Droszew - KS Opatówek 18 października, 15:00
Polonia Kępno - Pogoń Nowe Skalmierzyce 18 października, 15:00

 Kolejka 12 - 25 października

Polonia Kępno - LZS Jankowy 1968 25 października, 14:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Sokoły Droszew 25 października, 14:00
KS Opatówek - Centra Ostrów Wielkopolski 25 października, 14:00
Astra Krotoszyn - Prosna Kalisz 25 października, 14:00
Barycz Janków Przygodzki - Czarni Dobrzyca 25 października, 11:00
Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Victoria Ostrzeszów 25 października, 11:00
Korona/Pogoń Stawiszyn - Iskra Sieroszewice 25 października, 11:00
Orzeł Mroczeń - KKS 1925 Kalisz 25 października, 11:00

 Kolejka 13 - 31 października

KKS 1925 Kalisz - Korona/Pogoń Stawiszyn 31 października, 11:00
Iskra Sieroszewice - Ostrovia Ostrów Wielkopolski 31 października, 11:00
Victoria Ostrzeszów - Barycz Janków Przygodzki 31 października, 14:00
Czarni Dobrzyca - Astra Krotoszyn 31 października, 14:00
Centra Ostrów Wielkopolski - Pogoń Nowe Skalmierzyce 31 października, 11:00
Sokoły Droszew - Polonia Kępno 31 października, 14:00
Orzeł Mroczeń - LZS Jankowy 1968 31 października, 14:00
KS Opatówek - Prosna Kalisz 31 października, 14:00

 Kolejka 14 - 8 listopada

Sokoły Droszew - LZS Jankowy 1968 8 listopada, 14:00
Polonia Kępno - Centra Ostrów Wielkopolski 8 listopada, 14:00
KS Opatówek - Czarni Dobrzyca 8 listopada, 14:00
Astra Krotoszyn - Victoria Ostrzeszów 8 listopada, 14:00
Barycz Janków Przygodzki - Iskra Sieroszewice 8 listopada, 11:00
Ostrovia Ostrów Wielkopolski - KKS 1925 Kalisz 8 listopada, 11:00
Korona/Pogoń Stawiszyn - Orzeł Mroczeń 8 listopada, 11:00
Prosna Kalisz - Pogoń Nowe Skalmierzyce 8 listopada, 11:00

 Kolejka 15 - 11 listopada

LZS Jankowy 1968 - Korona/Pogoń Stawiszyn 11 listopada, 14:00
Orzeł Mroczeń - Ostrovia Ostrów Wielkopolski 11 listopada, 14:00
KKS 1925 Kalisz - Barycz Janków Przygodzki 11 listopada, 11:00
Iskra Sieroszewice - Astra Krotoszyn 11 listopada, 11:00
Victoria Ostrzeszów - KS Opatówek 11 listopada, 14:00
Prosna Kalisz - Polonia Kępno 11 listopada, 11:00
Centra Ostrów Wielkopolski - Sokoły Droszew 11 listopada, 11:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Czarni Dobrzyca 11 listopada, 14:00
Administrator dnia lipiec 15 2009 00:00:00 · Drukuj
Następny mecz

Senior
WKS Witaszyce - Prosna Kalisz
11 listopad 2018
godzina 13.30

Partnerzy






Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 279
Najnowszy Użytkownik: MathewAgern

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl