Strona główna · Aktualności · Prosna TV · Linki · Galerie 21.02.2019
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Serwis
Strona Główna
 Aktualności
 Publicystyka
 Forum
 Redakcja
 Archiwum
Klub
 Stadion
 Zarząd klubu
 Kontakt
 Historia
Archiwum zdjęć
 Aleja zasłużonych
Seniorzy


wyniki tabela seniorzy 2018/2019

x
x
Transfery.
Sekcja boks - kickboxing

boks i kickboxing
Facebook

Dla trenera
Dla trenera.
Drużyny młodzieżowe 2017-2018


II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 terminarz
II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1

Treningi Młodzik Młodszy D1.
Terminarz okręgowego pucharu Polski 2009/10
Okręgowy Puchar Polski
 Puchar Polski 2009/2010, grupa: Wielkopolski ZPN - Kalisz

 I runda - 9 sierpnia 2009
LZS Trzcinica, Pogoń Trębaczów - wolny los

Prosna Kalisz (juniorzy) 2-2
k. 4-1
Korona Chełmce
9 sierpnia, 11:00
LZS Bukownica 0-8
Pelikan Grabów
9 sierpnia, 11:00
LZS Czajków 0-8 Olimpia Brzeziny
9 sierpnia, 11:00
Iskra Sieroszewice (juniorzy) 2-4 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
9 sierpnia, 11:00
LZS Godziesze 2-0 Zieloni Koźminek 9 sierpnia, 11:00
Łużyczanka Kuźnica Grabowska 2-2
k. 2-4
KS Rogaszyce
9 sierpnia, 11:00
Zawisza Łęka Opatowska
3-7
Wielkopolanin Siemianice
9 sierpnia, 11:00
Ajax Rojów
1-5
Zefka Kobyla Góra
9 sierpnia, 11:00
Żaki Taczanów
1-0
GKS Jaraczewo
9 sierpnia, 11:00
Tarchalanka Tarchały Wielkie
1-2
Sulimirczyk Sulmierzyce
9 sierpnia, 11:00
Czarni Wierzbno
3-0
(wo)

Odolanovia Odolanów
9 sierpnia, 11:00
CKS Zbiersk (juniorzy)
3-3
k. 1-3
Panda Pamięcin
9 sierpnia, 11:00
Prosna Chocz
2-2
k. 3-2
Unia Szymanowice
9 sierpnia, 11:00
w Kwileniu
9 sierpnia, 11:00
Wicher Mycielin
3-0
(wo)

Gladiatorzy Sierszew-Pieruszyce
9 sierpnia, 11:00
na boisku 0-4, w Słuszkowie
9 sierpnia, 11:00
Lilia Mikstat
2-1
Masovia Kraszewice
9 sierpnia, 11:00
Sokół Bralin
7-4
GKS Rychtal-Skoroszów
9 sierpnia, 11:00
Szczyt Szczytniki
1-4
Pelikan Nowy Karolew
9 sierpnia, 11:00
LZS Gorzyce Małe
4-1
CKS Zduny
9 sierpnia, 11:00

 II runda - 2 września 2009
Do gry przystępują drużyny klasy okręgowej: Centra Ostrów Wielkopolski, LZS Jankowy 1968, Ostrovia Ostrów Wielkopolski, KKS 1925 Kalisz, Orzeł Mroczeń, KS Opatówek, Astra Krotoszyn, Sokoły Droszew, Victoria Ostrzeszów, Barycz Janków Przygodzki, Korona/Pogoń Stawiszyn, Pogoń Nowe Skalmierzyce, Prosna Kalisz, Iskra Sieroszewice, Polonia Kępno, Czarni Dobrzyca

Prosna Kalisz (juniorzy)
-
Pelikan Nowy Karolew
2 września, 17:00
Panda Pamięcin
-
Prosna Kalisz
2 września, 17:00
w Rychnowie
 
Zefka Kobyla Góra
-
Barycz Janków Przygodzki
2 września, 17:00
Żaki Taczanów
-
Czarni Dobrzyca
2 września, 17:00
Sulimirczyk Sulmierzyce
-
Astra Krotoszyn
2 września, 17:00
Czarni Wierzbno
-
Sokoły Droszew
2 września, 17:00
Prosna Chocz
-
Korona/Pogoń Stawiszyn
2 września, 17:00
w Kwileniu
 
Wicher Mycielin
-
KKS 1925 Kalisz
2 września, 17:00
w Słuszkowie
 
Lilia Mikstat
-
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
2 września, 17:00
Sokół Bralin
-
Victoria Ostrzeszów
2 września, 17:00
LZS Gorzyce Małe
-
Iskra Sieroszewice
2 września, 17:00
Pelikan Grabów
-
LZS Godziesze
2 września, 17:00
Olimpia Brzeziny
-
KS Opatówek
2 września, 17:00
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
-
Pogoń Nowe Skalmierzyce
2 września, 17:00
w Szczurach
 
KS Rogaszyce
-
Centra Ostrów Wielkopolski
2 września, 17:00
Wielkopolanin Siemianice
-
LZS Jankowy 1968
2 września, 17:00
LZS Trzcinica
-
Orzeł Mroczeń
2 września, 17:00
Pogoń Trębaczów
-
Polonia Kępno
2 września, 17:00
  
 III runda - 15 listopada 2009
 
 -
 15 listopada
 - 15 listopada
 - 15 listopada
 - 15 listopada
 - 15 listopada
 - 15 listopada
 - 15 listopada
 - 15 listopada
 - 15 listopada
Administrator dnia sierpień 09 2009 00:00:00 · Drukuj
Następny mecz

Senior
WKS Witaszyce - Prosna Kalisz
11 listopad 2018
godzina 13.30

Partnerzy






Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 279
Najnowszy Użytkownik: MathewAgern

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl