wyniki tabela seniorzy 2018/2019

Kolejny sparing : Prosna Kalisz - Olimpia Brzeziny 3-2
Seniorzy   W kolejnym sparingu przygotowawczym do nowego sezony drużyna Prosny podejmowała na swoim boisku  drużynę z klasy Okręgowej Olimpie Brzeziny.
 Trenerzy umówili się aby mecz kontrolny odbył sie w trzech tercjach po 30 min.
 na boisku zobaczyliśmy prawie wszystkich zawodników Prosny aspirujących do gry w podstawowym składzie . Trenerzy w poszczegolnych tercjach testowali zawodników na różnych pozycjach i składy poddawane były dośc dużym roszadom.
 Pierwszą tercje lepiej rozpoczęli zawodnicy gości uzyskując prowadzenie po 10 minutach gry , W odpowiedzi grający na lewej obronie Dominik Lubka ładnym strzałem z dalszej odległości  lobował bramkarza gości doprowadzając do remisu.
 W drugiej tercji  faulowany na polu karnym został Wojtek Żarnecki, a karnego zamienił na bramkę ponownie Dominik Lubka. Olimpia doprowadziła do remisu 2 -2, a ostateczny wynik meczu na 3-2 dla Prosny ustalił technicznym strzałem po ziemi z 17 metrów Tyma. mecz mial typowy charakter szkoleniowy i trener Prosny będzie musiał z dużej liczby zawodników wyłonić powoli skład na pierwsze mecze ligowe które rozpoczynają się 19 sierpnia z Żakami Taczanów .