Komentarze
gonera1992 dnia kwiecień 14 2013 11:12:27
skład: Borwik- Sadło, Zieliński, Kliber, Pałczynski- Sipka, Jarczewski, Plewa, Malinowski-Balcerzak, Spałka
Rezerwowi: Żółtek, Garifow, Piskozub,Frontczak, Wojtaszek

6' Bramka dla Prosny. Strzelcem Emil Spałka. Jarczewski wypuszcza sam na sam Spałkę ten przegrywa pojedynek z bramkarze, piłka trafia pod nogi Malinowskiego który trafia w poprzeczkę. Do piłki dobiega Sipka który zgrywa głową do Spałki a ten pewnym strzałem głową umieszcza piłkę w siatce.
gonera1992 dnia kwiecień 14 2013 11:25:20
Po 15 minuta Prosna próbuje narzucić swoje warunki gry, lecz gospodarze nie przebierają w środkach powalaj raz po raz naszych zawodników. Co skutkuje 3 żółtymi kartkami dla Victorii.
19' Świetna interwencja Borwika. Rzut wolny dla Skarszewa z okolicy pola karnego- płaski strzał kozłuje tuż przed bramką, lecz świetnie na rzut rożny wybija kaliski bramkarz.
gonera1992 dnia kwiecień 14 2013 11:35:01
Do 30 minuty gra toczy się głownie w środku pola. Obu drużyną ciężko przeprowadzić składną akcję.
gonera1992 dnia kwiecień 14 2013 11:38:21
35' Żółta kartka dla Mateusza Jarczewskiego za faul na przeciwniku.
gonera1992 dnia kwiecień 14 2013 11:48:56
45' Sędzia dolicza jeszcze 1 minutę. Poczym zakończył dość wyrównaną pierwszą połowę.
gonera1992 dnia kwiecień 14 2013 11:59:45
Początek drugiej połowy
gonera1992 dnia kwiecień 14 2013 12:10:34
Od początku drugiej połowy Prosna narzuca swoje warunki gry. Rywale próbują kontratakować lecz defensorzy kaliskiej Prosny wychodzą obronną reką.
gonera1992 dnia kwiecień 14 2013 12:24:02
59' Czerwona kartka dla zawodnika z Skarszewa, po kopnięciu w twarz Balcerzak. Kolejne dwie kartki za dyskusję dla gospodarzy.
61' Pierwsza zmiana w kaliskiej drużynie. Na boisko trener Słomian wprowadza Michała Frontczaka, schodzi strzelec bramki- Emil Spałka.
65' Druga żółta kartka, a w konsekwencji czerwona dla zawodnika Victorii po faulu na Malinowskim.
gonera1992 dnia kwiecień 14 2013 12:25:49
Wyraźna przewaga drużyny z Kalisza.
gonera1992 dnia kwiecień 14 2013 12:35:29
75' Żółta kartka tym razem dla zawodnika Prosny. Rzut rożny dla kaliszan, zakończony strzałem ręką przez Pałczyńskiego za co otrzymał żółtą kartkę.
gonera1992 dnia kwiecień 14 2013 12:41:01
83' Kilka sytuacji strzeleckich, które kolejno marnują Balcerzak i Frontczak.
84' Kolejna zmiana w kaliskiej drużynie. Na plac boju trener wpuszcza Dawida Garifowa, z boiska schodzi Malinowski.
gonera1992 dnia kwiecień 14 2013 12:52:31
87' Świetną sytuacje marnuje Jarczewski, po prostopadłym podaniu Sipki ten pierwszy nieudanie lobuje bramkarza.
90' Sędzia dolicza 5 minut.
91' Bramka dla Prosny. Na prawej flance obrońcom urywa się aktywny dziś Sipka który wykłada piłkę Balcerzakowi, ten na raty strzela druga bramkę dla Prosny.
94' Kolejna kartka dla Jarczewskiego, w konsekwencji czerwona.
95' Koniec spotkania w Skarszewie. Prosna wywozi cenne zwycięstwo z trudnego ternu.