Strona główna · Aktualno¶ci · Prosna TV · Linki · Galerie 23.09.2019
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Serwis
Strona Główna
 Aktualno¶ci
 Publicystyka
 Forum
 Redakcja
 Archiwum
Klub
 Stadion
 Zarz±d klubu
 Kontakt
 Historia
Archiwum zdjęć
 Aleja zasłużonych
Seniorzy


wyniki tabela seniorzy 2018/2019

x
x
Transfery.
Sekcja boks - kickboxing

boks i kickboxing
Facebook

Dla trenera
Dla trenera.
Drużyny młodzieżowe 2017-2018


II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 terminarz
II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1

Treningi Młodzik Młodszy D1.
Klasa okręgowa seniorów (2007/2008)
Prosto z klubu
 RAZEMDOMWYJAZD
 NazwaM.Pkt.Z.R.P.BramkiZ.R.P.BramkiZ.R.P.Bramki
1. LZS Jankowy 19683063196574-38112242-1684332-22
2. Płomyk KoĽminiec3062195691-35112257-1183434-24
3. Prosna Kalisz3060193857-35111334-1582523-20
4. Ostrovia Ostrów Wielkopolski3059185760-44104134-981626-35
5. Orzeł Mroczeń3055167768-41112243-1855525-23
6. Barycz Janków Przygodzki30481531266-54101449-2452817-30
7. Victoria Ostrzeszów3047138946-3765423-1473523-23
8. Rolbud OSiR Pleszew30421191047-3282530-1337517-19
9. KS Opatówek30391231545-5652825-3271720-24
10. Korona/Pogoń Stawiszyn30381221638-44501019-2572619-19
11. Pogoń Trębaczów3034971450-5555524-1742926-38
12. Grom Golina3032951638-5773527-19221111-38
13. Pogoń Nowe Skalmierzyce3028841842-6861825-31231017-37
14. LZS Doruchów3027831949-10333928-46501021-57
15. Iskra Sieroszewice3027761745-7436622-27401123-47
16. Odolanovia Odolanów3019542138-81411023-32131115-49

16. kolejka - 16.03.2008

Pogoń Nowe Skalmierzyce - Płomyk KoĽminiec
3-1
Rolbud OSiR Pleszew - Barycz Janków Przygodzki
1-2
Victoria Ostrzeszów - LZS Jankowy 19682-2
Odolanovia Odolanów - KS Opatówek0-1
Prosna Kalisz - LZS Doruchów

D. Pietrzak 13' i 41', Czajczyński 88' - Nikodem 63'
3-1
Orzeł Mroczeń - Korona/Pogoń Stawiszyn1-2
Pogoń Trębaczów - Grom Golina1-1
TP Ostrovia 1909 - Iskra Sieroszewice4-1

17. kolejka - 22.03.2008

TP Ostrovia 1909- Pogoń Nowe Skalmierzyce5-1
Iskra Sieroszewice - Pogoń Trębaczów3-1
Grom Golina - Orzeł Mroczeń2-1
Korona/Pogoń Stawiszyn - Prosna Kalisz

Baszczyński 90'
0-1
LZS Doruchów - Odolanovia Odolanów2-1
KS Opatówek - Victoria Ostrzeszów0-1
LZS Jankowy 1968 - Rolbud OSiR Pleszew1-1
Barycz Janków Przygodzki - Płomyk KoĽminiec
2-4

18. kolejka - 30.03.2008

Pogoń Nowe Skalmierzyce - Barycz Janków Przygodzki3-1
Płomyk KoĽminiec - LZS Jankowy 19681-1
Rolbud OSiR Pleszew - KS Opatówek1-1
Victoria Ostrzeszów - LZS Doruchów2-0
Odolanovia Odolanów - Korona/Pogoń Stawiszyn0-2
Prosna Kalisz - Grom Golina

Czajczyński 36' i 42' z karnych, Szczęsny 70' - Nowicki 23'
3-1
Orzeł Mroczeń - Iskra Sieroszewice6-2
Pogoń Trębaczów - TP Ostrovia 1909
0-0

19. kolejka - 06.04.2008

Pogoń Nowe Skalmierzyce - Pogoń Trębaczów2-2
TP Ostrovia 1909 - Orzeł Mroczeń1-0
Iskra Sieroszewice - Prosna Kalisz

Jaworski 25' - Sibiński 40'
1-1
Grom Golina - Odolanovia Odolanów3-2
Korona/Pogoń Stawiszyn - Victoria Ostrzeszów0-2
LZS Doruchów - Rolbud OSiR Pleszew0-0
KS Opatówek - Płomyk KoĽminiec1-3
LZS Jankowy 1968 - Barycz Janków Przygodzki2-0

20. kolejka - 13.04.2008

Pogoń Nowe Skalmierzyce - LZS Jankowy 19680-1
Barycz Janków Przygodzki - KS Opatówek3-2
Płomyk KoĽminiec - LZS Doruchów10-0
Rolbud OSiR Pleszew - Korona/Pogoń Stawiszyn2-0
Victoria Ostrzeszów - Grom Golina0-1
Odolanovia Odolanów - Iskra Sieroszewice0-3
Prosna Kalisz - TP Ostrovia 1909

Kiełbik 7', Baszczyński 45', Czajczyński 90'
3-0
Pogoń Trębaczów - Orzeł Mroczeń
0-1

21. kolejka - 20.04.2008

Orzeł Mroczeń - Pogoń Nowe Skalmierzyce1-0
Pogoń Trębaczów - Prosna Kalisz

Bigdowski 65', Baszczyński 81'

0-2
TP Ostrovia 1909 - Odolanovia Odolanów1-1
Iskra Sieroszewice - Victoria Ostrzeszów1-4
Grom Golina - Rolbud OSiR Pleszew0-0
Korona/Pogoń Stawiszyn - Płomyk KoĽminiec0-4
LZS Doruchów - Barycz Janków Przygodzki4-0
KS Opatówek - LZS Jankowy 19682-5

22. kolejka - 27.04.2008

Pogoń Nowe Skalmierzyce - KS Opatówek1-3
LZS Jankowy 1968 - LZS Doruchów3-0
Barycz Janków Przygodzki - Korona/Pogoń Stawiszyn0-0
Płomyk KoĽminiec - Grom Golina2-0
Rolbud OSiR Pleszew - Iskra Sieroszewice2-0
Victoria Ostrzeszów - TP Ostrovia 1909
1-0
Odolanovia Odolanów - Pogoń Trębaczów3-1
Prosna Kalisz - Orzeł Mroczeń

Olejnik 56' - Jurasik 40', Kmieciński 90'
1-2

23. kolejka - 01.05.2008

Prosna Kalisz - Pogoń Nowe Skalmierzyce (22.05, godz. 16:00)

Rosiak 68', Sibiński 79'
2-0
Orzeł Mroczeń - Odolanovia Odolanów3-1
Pogoń Trębaczów - Victoria Ostrzeszów2-2
TP Ostrovia 1909 - Rolbud OSiR Pleszew1-1
Iskra Sieroszewice - Płomyk KoĽminiec2-2
Grom Golina - Barycz Janków Przygodzki1-3
Korona/Pogoń Stawiszyn - LZS Jankowy 19680-1
LZS Doruchów - KS Opatówek1-3

24. kolejka - 04.05.2008

Pogoń Nowe Skalmierzyce - LZS Doruchów2-3
KS Opatówek - Korona/Pogoń Stawiszyn2-2
LZS Jankowy 1968 - Grom Golina5-1
Barycz Janków Przygodzki - Iskra Sieroszewice3-4
Płomyk KoĽminiec - TP Ostrovia 19097-0
Rolbud OSiR Pleszew - Pogoń Trębaczów1-2
Victoria Ostrzeszów - Orzeł Mroczeń2-2
Odolanovia Odolanów - Prosna Kalisz

Pawlak 30', Piętak 70' - Olejnik 20', Czajczyński 40', Klimkiewicz 80'

2-3

25. kolejka - 11.05.2008

Pogoń Nowe Skalmierzyce - Odolanovia Odolanów0-4
Prosna Kalisz - Victoria Ostrzeszów

D. Pietrzak 35', Sibiński 90+4' - Gawron 25'
2-1
Orzeł Mroczeń - Rolbud OSiR Pleszew2-1
Pogoń Trębaczów - Płomyk KoĽminiec1-1
TP Ostrovia 1909 - Barycz Janków Przygodzki0-0
Iskra Sieroszewice - LZS Jankowy 19682-2
Grom Golina - KS Opatówek2-0
Korona/Pogoń Stawiszyn - LZS Doruchów0-2

26. kolejka - 18.05.2008

Pogoń Nowe Skalmierzyce - Korona/Pogoń Stawiszyn3-1
LZS Doruchów - Grom Golina2-2
KS Opatówek - Iskra Sieroszewice0-5
LZS Jankowy 1968 - TP Ostrovia 1909
1-2
Barycz Janków Przygodzki - Pogoń Trębaczów4-2
Płomyk KoĽminiec - Orzeł Mroczeń1-1
Rolbud OSiR Pleszew - Prosna Kalisz0-0
Victoria Ostrzeszów - Odolanovia Odolanów5-0

27. kolejka - 25.05.2008

Victoria Ostrzeszów - Pogoń Nowe Skalmierzyce1-1
Odolanovia Odolanów - Rolbud OSiR Pleszew0-3
Prosna Kalisz - Płomyk KoĽminiec

Czajczyński 19', Baszczyński 30' - B. Nowak 52'

2-1
Orzeł Mroczeń - Barycz Janków Przygodzki2-1
Pogoń Trębaczów - LZS Jankowy 19680-1
TP Ostrovia 1909 - KS Opatówek2-0
Iskra Sieroszewice - LZS Doruchów1-4
Grom Golina - Korona/Pogoń Stawiszyn0-1

28. kolejka - 01.06.2008

Pogoń Nowe Skalmierzyce - Grom Golina5-1
Korona/Pogoń Stawiszyn - Iskra Sieroszewice0-1
LZS Doruchów - TP Ostrovia 1909
2-3
KS Opatówek - Pogoń Trębaczów4-6
LZS Jankowy 1968 - Orzeł Mroczeń5-2
Barycz Janków Przygodzki - Prosna Kalisz

Czajczyński 90'
0-1
Płomyk KoĽminiec - Odolanovia Odolanów9-0
Rolbud OSiR Pleszew - Victoria Ostrzeszów3-0

29. kolejka - 08.06.2008

Pogoń Nowe Skalmierzyce - Rolbud OSiR Pleszew3-1
Victoria Ostrzeszów - Płomyk KoĽminiec2-1
Odolanovia Odolanów - Barycz Janków Przygodzki0-1
Prosna Kalisz - LZS Jankowy 1968

Rosiak 24' -
Domino 4', Borowski 40'

1-2
Orzeł Mroczeń - KS Opatówek
Na boisku 2-1
3-0 (w.o)
Pogoń Trębaczów - LZS Doruchów5-2
TP Ostrovia 1909 - Korona/Pogoń Stawiszyn1-0
Iskra Sieroszewice - Grom Golina2-0

30. kolejka - 15.06.2008


Pogoń Nowe Skalmierzyce - Iskra Sieroszewice1-0
Grom Golina - TP Ostrovia 19091-4
Korona/Pogoń Stawiszyn - Pogoń Trębaczów1-0
LZS Doruchów - Orzeł Mroczeń2-2
KS Opatówek - Prosna Kalisz

Maciejewski 10' i 78', Mikołajczyk 50', Nowak 58', Stempień 68'

5-0
LZS Jankowy 1968 - Odolanovia Odolanów5-1
Barycz Janków Przygodzki - Victoria Ostrzeszów3-0
Płomyk KoĽminiec - Rolbud OSiR Pleszew3-0

Runda jesienna 2007/2008

Administrator dnia luty 01 2008 02:00:00 · Drukuj
Następny mecz

Senior
Prosna Kalisz - Szczyt Szczytniki
01 09 2019
godzina 11.00

Partnerzy






Online
Go¶ci Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 279
Najnowszy Użytkownik: MathewAgern

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własn± Stronę Internetow± | Zgło¶ nadużycie | okazjanazakupy.pl