Strona główna · Aktualności · Prosna TV · Linki · Galerie 07.12.2019

wyniki tabela seniorzy 2019/2020

Turniej Gwiazdkowy Seniorów 2015/16 .Dobry wystep Prosny

W silnie obsadzonym Turnieju Gwiazdkowym organizowanym przez KKs Kalisz w miniona niedziele wystąpiła drużyna  seniorów Prosny

Drużyny podzielone na dwie grupy grały systemem każdy z każdym a następnie o miejsca w turnieju

Zespól Prosny w pierwszym meczu zremisował 0-0 z Pistem Błaszki , w następnym meczu nasz zespól  w pojedynku derbowym z wyżej notowanym zespołem KKs miał być  tylko tłem lecz niespodzianka wisiała w powietrzu .Prosna rozpoczęła od prowadzenia po składnej akcji 1-0 . bramke na 1-1 straciła po rzucie karnym .  W meczu trwającym 15 minut  ok 10minucie Kks wyszedł na prowadzenie 2-1 , lecz Prosna nie ustępowała rywalowi i po bardzo dobrej grze i składnych akcjach szczególnie widocznych  Baszczyńskiego i  Jarczewskiego doprowadziła do remisu w meczu 2-2. W ostatnim mecz w grupie Prosna uległa Pogoni Nowe Skalmierzyce 3-1

Ostatecznie K.S Prosna Kalisz po dobrych występach zajęła 6 miejsce w turnieju

Zespól Prosny w pierwszym meczu zremisował 0-0 z Pistem błaszki , w następnym meczu nasz zespól  w pojedynku derbowym z wyżej notowanym zespołem KKs miał być  tylko tłem lecz niespodzianka wisiała w powietrzu .Prosna rozpoczęła od prowadzenia po składnej akcji 1-0 . bramke na 1-1 straciła po rzucie karnym .  W meczu trwającym 15 minut  ok 10minucie Kks wyszedł na prowadzenie 2-1 , lecz Prosna nie ustępowała rywalowi i po bardzo dobrej grze i składnych akcjach szczególnie widocznych  Baszczyńskiego i  Jarczewskiego doprowadziła do remisu w meczu 2-2. W ostatnim mecz w grupie Prosna uległa Pogoni Nowe Skalmierzyce 3-1

Mecze o miejsca 1-4
Piast Błaszki - Polonia Kępno 0:0 (5:4k.)

Zarząd - Sponsorzy i Przyjaciele 1:3

Najlepszy zawodnik: Mariusz Stępiński (Piast Błaszki)
Król strzelców: Michał Górecki (Polonia Kępno)
Najlepszy bramkarz: Mateusz Marciniak (Pogoń Nowe Skalmierzyce)

KKS Kalisz:
Adam Wasiluk, Marcin Żółtek, Przemysław Balcerzak, Błażej Ciesielski, Mateusz Gawlik, ŁukaszGrabowski, Michał Grzesiek, Michał Kucharski, Marcin Lis, Jacek Paczkowski, Filip Sówka, Konrad Chojnacki, trener: Sławomir Suchomski, Damian Ostrychalski

KKS Kalisz JS:
Bartek Śmietański, Patryk Tomaszewski, Jakub Budrowski, Krzysztof Krysztofowicz,  Jakub Machlański, Beniamin Trzepacz, Oskar Janik, Dawid Majerowicz, Szymon Pacholski, Szymon Borowski, Bartek Jóźwiak, Kevin Gąsior, Aleks Szajowski, Michał Stasiak, Jakub Kania, Jonasz Kozanecki, trener: Adam Zieliński

Piast Błaszki: Adrian Sroczyński, Przemysław Ibusz, Przemysław Peruga, Mariusz Stępiński, Piotr Goplarek, Sylwester Łużyński, Mateusz Tarnowski, Domnik Jankowski, Łukasz Szymański, trener: Piotr Goplarek

LKS Gołuchów:
Kamil Melka, Piotr Józefiak, Krzysztof Banasiak, Patryk Kieliba, Patryk Kupczyk, Mateusz Szkudlarski, Mateusz Kubiak, Michał Laluk, Maciej Marcinkowski, trener: Damian Baras

Prosna Kalisz: Adam Dwornik, Michał Baszczyński, Dawid Garifow, Mateusz Jarczewski, Piotr Kliber, Tomasz Malinowski, Michał Balcerzak, Maciej Sadło, Krzysztof Machlański, Bartłomiej Białożyk

Pogoń Nowe Skalmierzyce: Mateusz Marciniak, Kacper Majerz, Mateusz Nogaj, Szymon Strączkowski, Dawid Tomczak, Fabian Baraniak, Artur Stachowicz, Mateusz Sobczak, Igor Witczak, Patryk Pera

Polonia Kępno: Marcin Lorenc, Michał Górecki, Piotr Cierlak, Paweł Barczak, Borys Wawrzyniak, Patryk Słupianek, Jakub Gorecki, Wojciech Drygas, Łukasz Nawrot, Bartosz Mikołajek, Mateusz Gola, Łukasz Walczak, Jakub Pieprzyk