Strona główna · Aktualności · Prosna TV · Linki · Galerie 22.09.2019

wyniki tabela seniorzy 2018/2019

Młodzik Calisia 14 Kalisz -Prosna Kalisz 3 -0
Orliki

W minioną sobotę następny mecz ligowy rozegrał zespół Młodzika rywalem byl zespól Calsia14 Kalisz
Po bardzo wyrownanym meczu, niestety ulegliśmy przeciwnikowi. 3-0
Gospodarze- po ostatnich wygranych 16:0 z Koźminem oraz 10:0 ze Szczytnikami spodziewali się ponownie wysokiej wygranej.

Administrator dnia maj 09 2017 17:43:38
Reforma rozgrywek.
OZPN Kalisz

REFORMA ROZGRYWEK

Zarząd Wielkopolskiego ZPN na swoim posiedzeniu w dniu 26 kwietnia br przyjął Uchwałe dot. wdrożenia procedury utworzenia jednej grupy IV ligi.

Od Sezonu 2018/2019 wprowadzona zostanie reforma rozgrywek seniorskich, które otrzymają następujący kształt:

•              IV Liga licząca 20 zespołów

Zostanie utworzona z :

- zespołów IV Lig grup północnej i południowej,

- zespołów awansujących z Klas Okręgowych Poznań Wschód, Poznań Zachód, Piła, Konin, Kalisz i Leszno oraz zespołów spadających z III Ligi.

Administrator dnia maj 08 2017 16:57:53
Prosna Kalisz - Błękitni Sparta Kotlin 4 -1

Cenne i wysokie  zwycięstwo odniosła drużyna Prosny w meczu z Błekitnymi Sparta Kotlin 4-1.

Bramki dla Prosny zdobyli Aleks Szajowski , Marcin Czajczyński i Michał Balcerzak i jedna bramka somobójcza

Administrator dnia maj 08 2017 16:52:41
Lider za silny Piast Czekanów - Prosna Kalisz 2 - 1

Mecz z liderem Piastem Czekanów pomimo dobrej gry fragmentami meczu zakończył się porażką Prosny  2 -3 ,

Pierwszego gola w meczy strzelili gospodarze lecz Prosna szybko wyrównała wynik meczu po karnym egzekwowanym przez Czajczyńskiego doprowadzając do remisu 1-1.

Administrator dnia maj 07 2017 12:26:08
Młodzik Prosna Kalisz - Szczyt Szczytniki 2 - 3
Orliki

Drużyna Młodzika uległa na własnym boisku drużynie ze Szczytnik 2-3 . pomimo dobrej gry i wyrównanego meczu drużyna gości w ostatnich minutach meczu zdobyła zwycięskiego gola

Administrator dnia maj 07 2017 12:09:36
Prosna Kalisz - Sulmirczyk Sulmierzyce 2 - 0

Bardzo cenne zwycięstwo na 2-0 na Sulmirczykiem Sulmierzyce zanotowali piłkarze Prosny. od początku meczy zawodnicy gospodarzy byli zdeterminowani do z pierwszego zwycięstwa na własnym boisku w tej rundzie.  Kilkukrotnie głową po dośrodkowaniach ze skrzydeł próbował zaskoczyć bramkarza gości Czajczyński.

Administrator dnia maj 02 2017 20:42:16
Prosna Kalisz - Grom Golina 2-3

Porażką na wlasnym boisku zakończył się mecz 16 kolejksi klasy A . Dobry początek i szybko zdobyta bramka przez Tomasza Malinowskiego w 17 minucie  zapowiadały korzystny końcowy wynik. Nie wykorzystany karny i kilka błedów drużyny pomimo dobrej gry Prosny spowodowało , iż po 90 minutach Prosna schodziła z boiska  z wynikiem 2-3 dla gości

Administrator dnia kwiecień 16 2017 18:05:47
Seniorzy wracają na boisko Prosny

Zapowiedź

Seniorzy Prosny przed własna publicznością

Trzeci mecz rundy wiosennej, a zarazem pierwszy przed własna publicznością i na  naturalnej murawie zagrają seniorzy Prosny Kalisz, która zmierzy się  Gromem Golina

Mecz odbędzie się w niedziele 9 kwietnia  godzina 11.00 stadion Prosny Kalisz

Po dwóch kolejkach rundy wiosennej Prosna odniosła jedne zwycięstwo z  Orłem Wysocko Wielkie     1-0 po bramce Michała Balcerzaka i zremisowała z WKS Witaszyce 1-1 po bramce Tomasza Malinowskiego