Bezcenny punkt biało-czerwonych
Dodane przez Administrator dnia Czerwiec 07 2009 17:56:43
W pochmurne niedzielne przedpołudnie Prosna Kalisz mierzyła swe siły z ekipą Korony/Pogoni Stawiszyn. Kaliszanie, po siedmiu porażkach z rzędu, musieli wywalczyć w starciu ze stawiszyńską drużyną chociaż jeden punkt. Ta sztuka im się udała, a mecz - podobnie jak jesienne starcie - zakończył się wynikiem 1:1. Biało-czerwoni mogli wygrać to spotkanie, bo już w 7. minucie bramkę strzelił Tomasz Malinowski. Goście wyrównali na 10 minut przed końcem za sprawą Jacka Kaczmarka.

Rozszerzona zawartość newsa

Dzięki temu remisowi Prośnie brakuje do utrzymania w klasie okręgowej już tylko jednego "oczka". W 28. kolejce swoje mecze przegrały bowiem drużyny Pelikana Grabów (0:5 ze Stalą Pleszew) i Pogoni Trębaczów (0:8 z Baryczą Janków Przygodzki). W czwartek piłkarze Krzysztofa Górnego pojadą do Droszewa na mecz z tamtejszymi Sokołami, natomiast w niedzielę zakończą zmagania w klasie okręgowej meczem na własnym boisku ze zdegradowaną już Masovią Kraszewice.

Prosna - Korona/Pogoń Stawiszyn 1:1 (1:0)
Tomasz Malinowski 7' - Jacek Kaczmarek 80'

Prosna: Tomczuk - Garifow, Montelatić, Żurawiński (46' Mielcarek), Lis - Malinowski (46' Gałuszka), Brajer, Piskozub, Ole - Popiołek, Piestrzyński