Z Pelikanem na remis
Dodane przez Kaczmar dnia Sierpień 02 2009 14:47:08
Remisem zakończyło się ostatnie spotkanie sparingowe Prosny przed rozgrywkami kaliskiej klasy okręgowej. Podopieczni Mieczysława Żółtka mieli dużą przewagę w całym meczu, jednak nie potrafili zamienić dobrych okazji na bramki. Tego dnia Pelikan był o wiele skuteczniejszy, stworzyli sobie dwie sytuacje, które wykorzystali i dość niespodziewanie prowadzili 2:0. Bramkę dla Prosny strzelił Kamil Piskozub z rzutu karnego, druga bramka dla kaliszan padła po samobójczym uderzeniu zawodnika gości. W pierwszej połowie "jedenastki" nie wykorzystał Dawid Żurawiński.

Rozszerzona zawartość newsa

W dzisiejszym spotkaniu nie oglądaliśmy Adama Zielińskiego, Marcina Ole, Adama Perugi i Pawła Lisieckiego. Ten ostatni narzeka na kontuzję, ale być może w najbliższym czasie wzmocni Prosnę. Pozostali zawodnicy powinni być już do dyspozycji trenera w pierwszym meczu ligowym, w którym kaliszanie zmierzą się na wyjeździe z Sokołami Droszew (godz. 16).

Niedziela, 2.08.2009, 11:00
Prosna - Pelikan Nowy Karolew 2:2 (0:0)
Kamil Piskozub (k), bramka samobójcza

Prosna (I połowa): Bartosz Tomczuk - Adam Tomaszewski, Dawid Żurawiński, Dawid Garifow, Wiktor Lis (Wiktor Młynarczyk) - Adam Plota , Michał Radecki, Kamil Piskozub, Tomasz Malinowski - Dawid Piestrzyński, Wojciech Żarnecki (II połowa): Mateusz Żółtek - Michał Zadka, Dawid Żurawiński (Łukasz Długiewicz), Dawid Garifow, Wiktor Młynarczyk - Adam Plota (Paweł Kamiński), Michał Radecki (Łukasz Kryszak), Kamil Piskozub, Łukasz Sobocki (Mateusz Kuś) - Dawid Piestrzyński, Wojciech Żarnecki (Bartłomiej Gałuszka)