Zwyciestwo w sparingu w Stawiszynie
Dodane przez Administrator dnia Lipiec 21 2012 19:58:36
 Drugie zwycięstwo w przygotowaniach do nowego sezonu odnieśli zawodnicy Prosny pokonując w Stawiszynie miejscowa Koronę Pogoń  6 - 3 ( 2-1).
Pierwsza połowa meczu zaczęła sie  układać pomyślnie dla Prosny ,która w kilka minut po rozpoczęciu gry z z rzutu rożnego po strzale  głową Adama Zielińskiego objęła prowadzenie 1 -0..gospodarze odpowiedzieli w 20 minucie do dośrodkowania w pole karne z prawej strony wyszedł bramkarz  Prosny Żółtek, ktory  po niepewnej interwencji w powietrzu został faulowany prze zawodnika  Korony, sędzia nie zareagował co wykorzystali gospodarze doprowadzając do remisu 1-1.
 Bramka na 2-1 to nieporozumienie wśród obrońców ze Stawiszyna  i podanie do własnego zawodnika skończyło sie bramka samobójczą.
Lepsze wrażenie gry i kontrole na boisku było widać w pierwszej połowie po stronie Kaliszan
Drugą połowę obaj trenerzy potraktowali jako przegłąd kadr i stanu przygotowań. W zespole Stawiszyna widać było sporo młodzieży  a w zespole Prosny wyszła na murawę prawie cała nowa jedenastka.

Rozszerzona zawartość newsa
Drugie zwycięstwo w przygotowaniach do nowego sezonu odnieśli zawodnicy Prosny pokonując w Stawiszynie miejscowa Koronę Pogoń  6- 3 ( 2-1).
Pierwsza połowa meczu zaczęła sie  układać pomyślnie dla Prosny ,która w kilka minut po rozpoczęciu gry z z rzutu rożnego po strzale  głową Adama Zielińskiego objęła prowadzenie 1 -0..gospodarze odpowiedzieli w 20 minucie do dośrodkowania w pole karne z prawej strony wyszedł bramkarz  Prosny Żółtek, który  po niepewnej interwencji w powietrzu został faulowany prze zawodnika  Korony, sędzia nie zareagował co wykorzystali gospodarze doprowadzając do remisu 1-1.
Drugą połowę obaj trenerzy potraktowali jako przegląd kadr i stanu przygotowań. W zespole Stawiszyna widać było sporo młodzieży  a w zespole Prosny wyszła na murawę prawie cała nowa jedenastka.
 W drugiej połowie obraz się nieco zmienił ,bardziej atakować zaczęli zawodnicy gospodarzy, natomiast w Prośnie było widać brak zgrania i komunikacji w śród zawodników. Pod koniec meczu obie drużyny się otworzyły co skutkowało mało gry środkiem boiska i  grą z kontry raz z jednej raz z drugiej strony. po jednej z takich kontr dwa na jeden w wykonaniu Piskozuba i Garifowa ten ostatni strzela bramkę na  6- 3 dla Prosny ustalając ostateczny wynik meczu

K.P.Stawiszyn - Prosna Kalisz 3 -6 (1-2)