Na remis z beniaminkiem Prosna Kalisz - GKS Żerków 1 - 1 ( 1-0)
Dodane przez Administrator dnia Wrzesień 02 2012 16:13:55

 W meczu z kolejnym beniaminkiem w klasie A ( za tydzień Viktoria Skarszew) drużynie Prosny nie udało się zdobyć kompletu punktów.Mecz rozpoczął się od akcji z obydwu stron W 4' po akcji gości z lewej strony zawodnik Żerkowa wprowadza piłkę do linii końcowej   skąd wykłada piłkę na 5 m gdzie dobrze blokują napastników Żerkowa kaliscy obrońcy. W 6' Jarczewski podaje prostopadła piłkę do Balcerzaka lecz ten wdaje się w drybling z obrońcami tracąc piłkę w polu karnym. W 8" po rzucie rożnym gości z kontrą wychodzi stoper Prosny Garifow pędząc prawą strona dośrodkowuje na głowę Balcerzaka lecz piłka po jego strzale mija światło bramki.


Rozszerzona zawartość newsa

 16:13:16 G.K

W meczu z kolejnym beniaminkiem w klasie A ( za tydzień Viktoria Skarszew) drużynie Prosny nie udało się zdobyć kompletu punktów.Mecz rozpoczął się od akcji z obydwu stron. W 4' po akcji gości z lewej strony zawodnik Żerkowa wprowadza piłkę do linii końcowej   skąd wykłada piłkę na 5 m gdzie dobrze blokują napastnikówŻerkowa kaliscy obrońcy. W 6' Jarczewski podaje prostopadła piłkę do Balcerzaka lecz ten wdaje się w drybling z obrońcami tracąc piłkę w polu karnym. W 8" po rzucie rożnym gości z kontrą wychodzi stoper Prosny Garifow pędząc prawą strona dośrodkowuje na głowę Balcerzaka lecz piłka po strzale mija światło bramki. 27minuta niebezpieczny strzał z przed pola karnego oddaja zawodnicy z Żerkowa piłka po interwencji bramkarza Borwika  żle złapana  wraca przed bramke i tylko próba przyjęcia jej przez zawodnika z Żerkowa pozwoliła zablokować groźna sytuacje obrońcom.

W 34' dokładne podanie na skrzydło ze środka pola wykonuje Jarczewski do Machlańskiego ten ostatni podprowadza pod pole karne i dokładną wrzutka uruchamia w polu karnym Wojtaszka który w padzie zdobywa z glowy bramke na 1 -0 dla Prosny.

 Na początku drugiej polowy trener Prosny Słomian dokonuje dwóch zmian na boisku pojawia sie Kamil Piskozub za Klibera i Sipka za Olejnika.w 63" Balcerzak w prowadza z lewej strony w pole karne piłkę dochodzi do linii końcowej skąd wykłada na 5m do Wojtaszka który pod naporem obrońcy nie wykorzystuje sytuacji. W odpowiedzi goście starają się zaskoczyć Borwika  ładnym mierzony strzałem z 20 w okienko bramki lecz bramkarz Prosny paruje piłkę na rzut rożny.W 75: składna akcja  ,Jarczewskiego z Balcerzakiem  i Sipką który ponownie wykłada przed bramkę do Wojtaszka lecz wynik nie ulega zmianie.  W tym okresie drużynie Prosny zdarza sie coraz  więcej niedokładnych podań i i zbyt szybka wiara że juz jest po meczu. Stara zasada że niewykorzystane sytuacje sie mszcza  ma miejsce w 78' po rzucie rożnym dla gości najwyżej do piłki wychodzi zawodnik Żerkowa i nie daje szans bramkarzowi Prosny ustalając wynik meczu na 1 -1.

Szkoda straconych 2 punktów choć trzeba przyznać że drużyna z Żerkowa dobrze rozgrywała piłkę i ma kilku ciekawych zawodników. Czekamy no kolejne zwycięstwo nad następnym beniaminkiem ze Skarszewa gdzie prowadzącym jest niedawny trener Prosny Jan Fedorow

Prosna Kalisz GKS Żerków 1-1 (1-0)

skład:

Borwik Sadło,Garifow,Kliber(46Piskozub),Machlański,Olejnik(46'Sipka),Zieliński                             (60' Tyma),Jarczewski,Malinowski,Wojtaszek (78 Spałka),Balcerzak

bramka ; Wojtaszek (34;)

trener Robert Słomian