Prosna Kalisz - Liskowiak Lisków 5-0 (2-0)
Dodane przez Administrator dnia Maj 25 2014 16:00:14

Prosna Kalisz –Liskowiak Lisków 5-0

Pewne zwycięstwo odniósł lider kaliskiej klasy A

Mecz rozpoczął się od zdecydowanych ataków gospodarzy . W 4’ Jarczewski oddaje silny strzał z dalszej odległości jednak mija on minimalnie bramkę gości.

16 minuta róg z prawej strony boiska dla Prosny piłka uderzona na długi słupek do Baszczyńskiego ten kieruje ja na pierwszy słupek gdzie z bliskiej odległości przestrzeliwuje Jarczewski. W 20’ w sytuacji 2 x1 z bramkarzem Liskowiaka wychodzą Jagielski i Balcerzak lecz w ostatniej chwili piłkę uderzona przez Balcerzaka blokuje wracający obrońca gości

Rozszerzona zawartość newsa

16 minuta róg z prawej strony boiska dla Prosny piłka uderzona na długi słupek do Baszczyńskiego ten kieruje ja na pierwszy słupek gdzie z bliskiej odległości przestrzeliwuje Jarczewski. W 20’ w sytuacji 2 x1 z bramkarzem Liskowiaka wychodzą Jagielski i Balcerzak lecz w ostatniej chwili piłkę uderzona przez Balcerzaka blokuje wracający obrońca gości . 29’ rzut z autu dla Prosny z lewej strony pola karnego wykonuje Malinowski ,długi wyrzut przyjmuje Balcerzak wykłada do Śnieguli który z pola bramkowego otwiera wynik na 1-0 dla Prosny . Prosna atakuje nadal precyzyjnie na głowę Balcerzaka dośrodkowuje z lewej strony Jagielski i mamy wynik 2-0. Drużyna Liskowa stara się od czasu do czasu kontrować bądź szuka okazji w stałych fragmentach gry  w 44’ rzut wolny dla gości z przed pola karnego silnie uderzona piłka loduje w rekach bramkarza Borwika

Druga połowa

49 minuta Wbiegającego w pole karne Sipkę fauluje obrońca Liskowa czego konsekwencja jest rzut karny i czerwona kartka co osłabia gości którzy grają dalej w dziesiątke. Karny pewnie wykonuje Jarczewski podwyższając wynik na 3-0. Podrażniona drużyna Liskowa mimo osłabienia stara się atakować . Po faulu na zawodniku gości silne uderzenie mija minimalnie bramkę Prosny. W 65’ Jarczewskize środka pola dogrywa do skrzydła do Frontczaka ten wbiega z lewej strony w pole karne oddając strzał na bramkę , bramkarz odbija piłkę do której dopada Sipka precyzyjnie wykańczając akcje na 4-0 . 67’ Obstrzeliwana bramka gości ostatecznie dokładnie z półwoleja z 14m strzela Płotek ustalając wynik meczu na 5-0 dla Prosny.

Osłabiona drużyna Liskowa coraz bardziej opada z sił nie zagrażając Prośnie do końca meczu