Prosna Kalisz - Sulmirczyk Sulmierzyce 2 - 0
Dodane przez Administrator dnia Maj 02 2017 20:42:16

Bardzo cenne zwycięstwo na 2-0 na Sulmirczykiem Sulmierzyce zanotowali piłkarze Prosny. od początku meczy zawodnicy gospodarzy byli zdeterminowani do z pierwszego zwycięstwa na własnym boisku w tej rundzie.  Kilkukrotnie głową po dośrodkowaniach ze skrzydeł próbował zaskoczyć bramkarza gości Czajczyński.

Rozszerzona zawartość newsa

Bardzo cenne zwycięstwo na 2-0 na Sulmirczykiem Sulmierzyce zanotowali piłkarze Prosny. od początku meczy zawodnicy gospodarzy byli zdeterminowani do z pierwszego zwycięstwa na własnym boisku w tej rundzie.  Kilkukrotnie głową po dośrodkowaniach ze skrzydeł próbował zaskoczyć bramkarza gości Czajczyński. Pomimo optycznej przewagi Prosny do przerwy nie padła żadna bramka. Rozstrzygniecie nastąpiło w drugiej połowie meczu najpierw na 1-0 po kontrze bramkę zdobył Karol Płotek, a wynik strzałem z dystansu ustalił Aleks Szajowski.

W następnej kolejce 3 go maja Prosna jedzie do lidera grupy Piasta Czekanów

nastepny macz u siebie 7 maja z Błękitnymi Sparta Kotlin

Prosna Kalisz – Sulimirczyk Sulmierzyce 2:0 (0:0)
Karol Płotek 51, Aleks Szajowski 90+4

Żółte kartki: Gieszczyński (Prosna) oraz Kowalski (Sulimirczyk)
Sędziowali: Radosław Śniadecki (Grabów) oraz Zbigniew Lewek (Mikorzyn) i Dawid Pieniężny (Kępno)
Widzów: 150

Prosna: Dwornik – Płotek (88 D. Garifow), Lubka, Sadło, Malinowski, Gieszczyński (64 Janik), Balcerzak, Gajewski, Jarczewski, Szajowski, Czajczyński (85 Żarnecki)