Seniorzy Nowy sezon 2018-2019 w nowej okręgówce
Dodane przez Administrator dnia Sierpień 11 2018 18:24:21

Seniorzy Prosny Kalisz  po okresie przygotowawczym zaczynają  rozgrywki sezonu 2018-2019 w nowej okręgówce. Reforma piłki nożnej wprowadziła dodatkowa klasę rozgrywkową międzyokręgową  pomiędzy IV liga,  a klasa okręgową . Prosna Kalisz od obecnego sezony będzie grać w zreformowanej klasie okręgowej , w której wystąpią drużyny z byłej okręgówki (np. Viktoria Skarszew, Olimpia Brzeziny ) jak i zespoły które awansowały bezpośrednio z klasy A tak jak Prosna Kalisz.


Rozszerzona zawartość newsa

Seniorzy Prosny Kalisz  po okresie przygotowawczym zaczynają  rozgrywki w nowej okręgówce. Reforma piłki nożnej wprowadziła dodatkowa klasę rozgrywkową międzyokręgową  pomiędzy IV liga,  a klasa okręgową . Prosna Kalisz od obecnego sezony będzie grać w zreformowanej klasie okręgowej , w której wystąpią drużyny z byłej okręgówki (np. Viktoria Skarszew, Olimpia Brzeziny ) jak i zespoły które awansowały bezpośrednio z klasy A tak jak Prosna Kalisz.

 W rundzie jesiennej w składzie Prosny zobaczymy kilka nowych twarzy które maja wzmocnić zespół między innymi doświadczonego Igora Witczaka wychowanka KKs a zawodnika wielu  dobrych klubów, bocznego obrońcę młodego zawodnika Łukasza Maciejewskiego ostatnio w KKs Kalisz oraz Mikołaja Kołaczyka wychowanka Czarnych Dobrzyca.

Podopieczni trenerów Przemysława Zająca  i Mateusza Żółtka pierwszy mecz w klasie okręgowej rozpoczną w niedzielę 12 sierpnia na boisku Prosny ul. Łódzkagodz. 11.00 z Viktoria Laski.

 Zapraszamy wszystkich sympatykow i kibicow na mecz

 

   Fot. Michał Soczbak http://www.faktykaliskie.pl