Prosna zaczyna do mocnego akcentu Prosna Kalisz - Victoria Laski 5-1
Dodane przez Administrator dnia Sierpień 14 2018 19:23:18

Świętne rozpoczęcie nowego sezonu zafundowali nam piłkarze w pierwszym meczu klasy Okręgowej pokonując przed własnymi kibicami Victorię Laski 5-1(3-0).

Po kilku wzmocnieniach zespół pokazał się z dobrej strony mecz rozstrzygnął się już  pierwszej połowie gdzie bardzo dobrze grał na lewej flance Janek Zając który nękał co rusz zawodników Victorii Laski. Zając miał udział we wszystkich bramkach pierwszej połowy .najpierw w 10’ po dośrodkowaniu po faulu z lewej strony dorzucił idealnie na głowę Jarczewskiemu który otworzył wynik meczu na 1-0. Następnie sam wykończył przedłużenie głową  Czajczyńskiego na 2-0, a w końcówce pierwszej połowy dorzucił na głowę Marcinowi Czajczyńskiemu , który głową skierował piłkę do siatki. Druga polowa to kontrola nad meczem gospodarzy , gości stać było tylko na bramkę honorowa.