Pokazali charakter Victoria Skarszew - Prosna Kalisz 2-3(1-1)
Dodane przez Administrator dnia Sierpień 21 2018 19:23:52

Jeden z lepszych meczów w ostatnich sezonach rozegrali nasi piłkarze w trzeciej kolejce klasy okręgowej zmierzyli się z liderem Victorią Skarszew w Skarszewie, która od kilku sezonów gra w okręgówce i jest jedna z mocniejszych drużyn w tej klasie prezentując od dawna wysoki stabilny poziom. Zawodnicy Prosny potrafili się odbudować po porażce z drugiej kolejce z Brzezinami 2-3. W Skarszewie od początku Prosna narzuciła swój styl gry dobrze operując piłka i atakiem pozycyjnym co rusz stwarzając sytuacje bramkowe.  .  Napór skończył się  bramka w 30’ po książkowo rozegranym rzucie rożnym  Prosna objęła prowadzenie 1-0 . Niestety już 4 ‘ później Viktoria wyrównała po błędzie defensorów Prosny.


Rozszerzona zawartość newsa

   Jeden z lepszych meczów w ostatnich sezonach rozegrali nasi piłkarze w trzeciej kolejce klasy okręgowej zmierzyli się z liderem Victorią Skarszew w Skarszewie, która od kilku sezonów gra w okręgówce i jest jedna z mocniejszych drużyn w tej klasie prezentując od dawna wysoki stabilny poziom. Zawodnicy Prosny potrafili się odbudować po porażce z drugiej kolejce z Brzezinami 2-3. W Skarszewie od początku Prosna narzuciła swój styl gry dobrze operując piłka i atakiem pozycyjnym co rusz stwarzając sytuacje bramkowe.  .  Napór skończył się  bramka w 30’ po książkowo rozegranym rzucie rożnym  Prosna objęła prowadzenie 1-0 . Niestety już 4 ‘ później Viktoria wyrównała po błędzie defensorów Prosny. Druga połowa to początek wyrównanej gry i bramka na 2-1 dla Skarszewa ponownie po prostych błędach obrony. Od tego momentu drużyna  Victorii cofnęła się na swoją połowę  zawodnicy Prosny bardzo ambitnie próbowali wyrównać wynik meczu świętnie prezentował się najlepszy no boisku zawodnik Igor Witczak dyrygując drużyna i prowadząc grę. Bramka na 2-2 dla Prosny wpadła po kontrowersyjnej sytuacji ,w której bramkarz gospodarzy został naciskany w piątce przez napastników Prosny . Zwycięska bramką  dla Prosny w końcówce meczu wpadła po rzucie wolnym wykonywanym z prawej strony boiska  piłka uderzona w światło bramki odbiła się rykoszetem wpadając do bramki Skarszewa.

Drużyna Prosny zagrała bardzo dobry mecz pomimo tego że mecz żle się układał pokazała charakter i wzrost formy co dobrze wróży na przyszłość

Victoria Skarszew – Prosna Kalisz 2-3(1-1