Strona główna · Aktualności · Prosna TV · Linki · Galerie 23.09.2019
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Serwis
Strona Główna
 Aktualności
 Publicystyka
 Forum
 Redakcja
 Archiwum
Klub
 Stadion
 Zarząd klubu
 Kontakt
 Historia
Archiwum zdjęć
 Aleja zasłużonych
Seniorzy


wyniki tabela seniorzy 2018/2019

x
x
Transfery.
Sekcja boks - kickboxing

boks i kickboxing
Facebook

Dla trenera
Dla trenera.
Drużyny młodzieżowe 2017-2018


II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 terminarz
II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1

Treningi Młodzik Młodszy D1.
Aleja zasłużonych - Wojciech Kwiatkowski
Image Hosted by ImageShack.us

"Pana trenera" znają wszystkie dzieci kopiące piłkę w Kaliszu, "pana Wojtka" wszyscy działacze piłkarscy w dawnym Kaliskiem, "pana prezesa" liczni urzędnicy z Ratusza i innych instytucji, z którymi załatwia piłkarskie sprawy.

Szalenie sympatyczny, zrównoważony, komunikatywny osobnik, dla każdego znajdujący czas - to najkrótsza charakterystyka tego zasłużonego działacza sportowego. Jest przykładem piłkarskiej kariery sportowej kontynuowanej w pracy szkoleniowej.

Wojciech Kwiatkowski urodził się 15 lutego 1946 r. w Błaszkach, gdzie ukończył szkołę podstawową i liceum ogólnokształcące. Piłkarską karierę rozpoczynał w barwach tamtejszego "Piasta", w którym zadebiutował w wieku 16 lat w meczu z "Calisią". Od połowy lat 60 związany z "Prosną" jako zawodnik, działacz i trener. W czasie służby wojskowej, w latach 1966 - 68 grał w WKS "Czarni" Radom.

Będąc piłkarzem rozegrał ponad 800 meczów, wyróżniając się zaawansowaniem technicznym, świetnym przeglądem sytuacji i doskonałym przygotowaniem kondycyjnym. Mógł występować na każdej pozycji, ale najczęściej grał jako lewy obrońca, później pomocnik - zawsze w ofensywnym stylu.

Od 1972 r. Wojciech Kwiatkowski prowadzi pracę szkoleniową. Rozpoczął ją jako trener LKS-u "Piast" Błaszki, pracując jednocześnie z drużynami młodzieżowymi "Prosny". W latach 1978 - 1992 i w sezonie 1996/1997 był pierwszym trenerem zespołu seniorów KSP. Latem każdego roku poświęca czas na doskonalenie umiejętności młodzieżowych reprezentacji KOZPN, przebywając z nimi na organizowanych obozach. Wciąż podnosił swoją wiedzę i szkoleniowe kwalifikacje. Pracując w WSK-PZL Kalisz ukończył Technikum Mechaniczne, w 1983 r. podjął zaoczne studia w warszawskiej AWF, na której uzyskał tytuł zawodowego trenera II klasy, a w 1995 r. - trenera piłki nożnej I klasy. Od 1990 r. pełni funkcje koordynatora szkoleniowców oraz wiceprezesa KOZPN ds. organizacyjnych.

Jako rzutki działacz i organizator dał się poznać już przed laty w rodzinnych Błaszkach, gdzie był wiceprezesem w Zarządzie "Piasta" ds. sportowych. W OZPN w Kaliszu od 1974 r. działa w Wydziale Szkolenia. Jest inicjatorem i organizatorem wielu imprez, turniejów, niestrudzonym wychowawcą wielu młodych pokoleń piłkarzy. Przysposobił do gry w piłkę nożną setki dzieci, wyszkolił szereg znanych graczy. Spod jego ręki wyszli m.in. Andrzej i Krzysztof Gostyńscy, Andrzej Kuchnicki, Paweł Bielski z "Piasta" Błaszki czy Maciej Kukuła z "Prosny".

Wojciecha Kwiatkowskiego jako świetnego trenera zna już parę pokoleń piłkarzy. Jego niegdysiejsi wychowankowie przyprowadzają na treningi swoje dzieci wierząc, że pod okiem "pana Wojtka" wyrosną na zdolnych piłkarzy, pomni maksymy, że "niedaleko pada jabłko od jabłoni".

Następny mecz

Senior
Prosna Kalisz - Szczyt Szczytniki
01 09 2019
godzina 11.00

Partnerzy


Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 279
Najnowszy Użytkownik: MathewAgern

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl